![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125183218_3737134672964614_5706596724670141416_o_edited-1024x614.jpg)
У середу, 11 листопада, маршрутний автобус «Дрогобич – Трускавець» наїхав на неповнолітнього пішохода, школярку Вікторію Баєву. Відомо, що дівчина навчалася у 9-му класі. Дитині всього 13 років.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/12493036433178832683079959097240609881503018o_5fabd82b34ca2-2-882x1024.jpg)
Потерпіла отримала тілесні ушкодження, її було одразу госпіталізовано. Проте, незважаючи на зусилля медиків, дівчина померла у лікарні.
На сторінці гімназії №2 повідомлено, що парастас відбудеться 11 листопада о 19 год. в капличці церкви Дрогобицьких священномучеників на вул. Є. Коновальця.
Чин похорон – у четвер 12 листопада о 13 год.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Водія автобуса поліцейські затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews