Нацгвардія приступила до охорони громадського порядку у Дрогобичі

На своє перше патрулювання у місті Дрогобичі вийшли військовослужбовці патрульної роти 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Нацгвардійці будуть охороняти громадський порядок у складі самостійних піших патрулів з 18 до 24 години. 

Як зазначив начальник Дрогобицького відділку поліції полковник Іван Малиш, місто потребує додаткових правоохоронців, аби стабілізувати безпеку на вулицях міста. 

«В першу чергу ми дбаємо про безпеку наших громадян, – коментує Іван Малиш, – вулицями Дрогобича повинні ходити нацгвардійці, які мають довіру мешканців. Ми покладаємо на них великі сподівання, особливо у питаннях профілактики правопорушень. За перше патрулювання до них не було жодних зауважень. Знаємо, що вони сумлінно віднеслись до своїх обов’язків». 

Наразі військовослужбовці задіяні для забезпечення безпеки громадян у період виборчого процесу. 

Довідково. Робота на відновленням підрозділу розпочалась у 2018 році. У 2019 році розпочався набір до патрульної роти. В подальшому військовослужбовці будуть виконувати завдання по охороні громадського порядку не лише в Дрогобичі, а й в Стебнику, Трускавці та Бориславі. 

Аліна Новікова 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top