![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/IMG_3732-1-1024x575.jpg)
Прийдіть на вибори, проголосуйте. Зробіть свій вибір свідомо і так, щоб потім за нього не було соромно!
***
Наша країна, наші міста чи села, це як корабель, де кожен мешкає у власній каюті. Інколи, ми зацікавлені лише у тому, щоб тепло і затишно було лише у нашій каюті, не помічаючи, що корабель ведуть на айсберг непрофесійні люди, а стан корабля вимагає негайного ремонту.
Про це у недільному блозі розмірковує отець Ігор Цмоканич.
***
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews