![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/11111111111-1024x576.png)
Найближчим часом стартує другий етап програми ознакування Дрогобича туристичними вказівниками. Проєкт у місті реалізується з минулого року, тоді вдалося залучити 240 тисяч гривень та встановити вказівники в основних локаціях Дрогобича.
24 вересня у Львові, в приміщенні ЛОДА, було урочисто підписано договори з переможцями Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад, який відбувається в межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Серед переможців дрогобичани Ігор Чава та Роман Щудло, які будуть реалізовувати другий етап програми ознакування Дрогобича.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/Щудло-Чава-1024x738.png)
“На початку 2019 року ми подали заявку для реалізації проєкту «Популяризація історико — культурної спадщини Дрогобича» та отримали перемогу — грант від Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” для туристичного знакування нашого міста. Ціль проєкту: встановити туристичні вказівники українською та англійською мовами для знакування культурно — історичних об’єктів Дрогобича. Перший етап вже завершився, тож ми беремося до реалізації другого етапу”, – каже голова ГО “ТІЦ” Роман Щудло.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/120146998_3290986390938012_185382097786341723_o-1024x698.jpg)
240 тисяч гривень, залучені від донорів, були скеровані на реалізацію цього проєкту, який крім знакування, містило ще й промоційну кампанію міста та виготовлення промоційної реклами про культурно — історичну спадщину Дрогобича.
“Другий етап проєкту це 262 тис. грн, серед яких 50 тис. — це кошти міської ради Дрогобича. Наш проєкт це поширення інформації про Дрогобич, розробка системи міського ознакування і встановлення вказівників до об’єктів історико — культурної спадщини. Ми плануємо встановити 15 вказівників. Тож вже у найближчому часі у Дрогобичі побільшає вказівників, які стануть у допомозі нашим туристам, яких у місті щоразу більшає”, – каже керівник ТІЦу Дрогобича Ігор Чава.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/120253211_1785628771584120_3621063187248322846_o-1024x638.jpg)
Проєкт реалізується ГО “Туристично-інформаційний центр м. Дрогобич”, «Клуб велотуристів друзів природи «Рух» спільно з міською радою Дрогобича.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Олег Дьорка