Обвинувачену у сепаратизмі Нелю Штепу зареєстрували кандидатом в мери Слов’янська

Колишня очільниця Слов’янська Неля Штепа, яка юридично перебуває на лаві підсудних у справі про захоплення міста бойовиками так званої «ДНР», офіційно зареєструвалась кандидаткою у мери.

Про це повідомила сама Штепа.

«Рідні мої, тепер офіційно, я є кандидатом на посаду Слов’янського міського голови від Партії Миру та Розвитку! Нас з Вами чекає перемога!», — написала вона.

Неля Штепа очолювала місто у 2010-2014 роках, за її перебування на посаді Слов’янськ захопили бойовики з Росії на чолі з Ігорем Гіркіним. Штепу звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей, та у створенні терористичної групи чи організації.

Окрім того, проти неї висунуто звинувачення у закликах до зміни меж території України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп та організацій.

З 12 червня 2018 року суд неодноразово переносив продовження підготовчого засідання у справі Штепи, але жодного разу воно не відбулося. Йдеться саме про розгляд справи по суті.

Сама Штепа повністю заперечує свою провину, свої дії вона пояснює бажанням захистити місто й розпорядженням тодішнього очільника Донецької ОДА Сергія Тарути робити все, як кажуть бойовики, аби не допустити кровопролиття.

У захопленні міста Штепа звинувачує місцевих працівників СБУ та МВС, які не тільки не заважали бойовикам, а діяли разом із ними.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top