![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/71033624_705335516606944_2422087789433585664_n_edited.jpg)
Черги у садочках Львівщини мають зникнути через рік. Найбільша проблема з дитячими садками у гірських районах. На Турківщині всього кілька садочків є, щоб змінити ситуацію, треба великі капіталовкладення, а бюджети там бідні. А найкраща ситуація у курортних містах, наприклад Трускавець. Про це повідомив заступник голови обл.держ.адміністрації Іван Собко.
Цьогоріч на Львівщині збудували нові садочки у Великому Любені та Борщовичах. Основні роботи також завершили у Рудниках. На фінальній стадії облаштування садків у Зимній Воді та Чукві
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones