У Стебнику виявили повний гараж котів (ФОТО)

У Стебнику на вулиці Сагайдачного в орендованому гаражі чоловік утримує кілька десятків котів. Тримає їх там трускавчанин, який і свою квартиру заповнив котами.

Цю ситуацію виявили місцеві зоозахисники, які викликали на місце поліцію, повідомляє сайт www.03247.com.ua

“SOS,SOS,SOS!!!!!Сьогодні у м.Стебник вул.Сагайдачного в гаражі виявлено такий ужас.Великі клітки заповнене котиками. Визвали поліцію, написана заява, поясненя. Ніхто незнає чий гараж, стоїть страшний сморід. Народ допомагайте, хто чим може!!!!!! У нас крик душі від побаченого”, – написала зоозасниця Наталя Петрицин.

В клітках у гаражі утримується велика кількість котів. Вони безперервно м’явчать, а в гаражі – страшний сморід.

Гараж перебуває в оренді. Орендує його мешканець Трускавця Вадим Алфавіцький, який також утримує котів у власній квартирі, в багатоповерхівці на вулиці Мазепи.

На це тривалий час скаржились мешканці дому.

“За нашими даними він тримає в квартирі більше п’ятдесяти котів. Ми ніяк не можемо позбавитись цієї проблеми” – розповідали сусіди чоловіка.

Люди неодноразово скаржились та викликали поліцію, повпливати намагається голова ОСББ, однак поки все безрезультатно.

Сам чоловік в квартирі зараз не проживає, але регулярно її відвідує. Коли сварки з сусідами загостюються, він забирає частину котів і відвозить кудись. Однак потім привозить нових.

Очевидно додатковим місцем для утримання бідних кішок наразі є орендований у Стебнику гараж.

Для чого чоловікові стільки котів, що він з ними робить і чи здоровий він психічно – в людей безліч запитань, на які точних відповідей ніхто не має.

Зоозахисники б’ють на сполох. Вчора жінка, яка виявила котів у гаражі, написала заяву в поліцію та чекає, що історія отримає продовження і бідних тваринок таки зможуть визволити.

***

Станом на ранок 2 вересня стало відомо, що власник котів вночі вивіз їх із гаража у невідомому напрямку…

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top