Готелі Трускавця заповнені максимум на третину

6 серпня відбувся виїзд представників управління туризму та курортів Львівської ОДА до Східниці, Трускавця та Моршина.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Під час зустрічі з місцевою владою та представниками санаторно-курортних й готельно-відпочинкових комплексів обговорювали алгоритм прийому туристів під час карантину.

«Львівщина завжди була привабливим регіоном для туристів, ми прагнемо, аби так було й надалі. Від себе ми робимо усе залежне, аби подорожувати областю було безпечно для мандрівників. Розвиток внутрішнього туризму сьогодні, як ніколи, актуальний, тому зараз активно триває робота над пошуком нових локацій, які могли б відвідувати туристи», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Також підняли питання щодо збільшення туристичних потоків й обговорювали проблемні питання. Серед ключових питань розглядали проблему слабкої завантаженості готельно-відпочинкових комплексів.  Представників туристичного бізнесу було поінформовано про можливості отримати відшкодування втрат, зумовлених дією карантину на Львівщині,  від Українського культурного фонду.

«Зараз заповненість готелів і санаторіїв у курортних перлинах Львівщини не перевищує тридцяти відсотків. Необхідно в максимально короткий час відновити туристичні потоки до курортів. І це буде найкраща допомога для міст і бізнесу, коли відпочивальники масово поїдуть на відновлення та лікування,» – наголосила начальниця управління туризму і курортів облдержадмінітрації Наталя Табака.

Під час зустрічей курорти і бізнес домовились про спільну промоцію. Обговорювали, як діяти санаторіям та готелям у випадку зміни зон з зеленої на іншу.

На зустрічах були присутні міські голови Моршина, Трускавця, селищний голова Східниці. З ними спілкувались про логістику, залізничне сполучення, ремонти ділянок доріг для комфортного доїзду відпочивальників.

Трускавецька міська рада також висловила готовність до підготовки пакету документів щодо надання Трускавцю статусу курорту державного значення та скерування його до ЛОДА.

Східниця звернулась до ЛОДА  з проханням  підготувати лист до Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України» щодо дослідження джерел Східницького родовища для отримання бальнеологічних висновків на джерела.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top