«Здорова громада»: на Дрогобиччині 2,5 тисячі людей безоплатно перевірили стан здоров’я

Понад 2,5 тисячі мешканців Дрогобицького регіону безкоштовно перевірили стан здоров’я у мобільних діагностичних наметах Фонду родини Веселого. 

Обстеження проходили в рамках проєкту «Здорова громада», ініційованого головою Фонду, підприємцем Андрієм Веселим. 

Протягом місяця мобільні бригади медиків-волонтерів провели експрес-обстеження у понад тридцяти селах Дрогобиччини – від найбільших до найменших і найвіддаленіших. В наметах Фонду місцеві жителі мали можливість пройти тестування на рівень цукру в крові, перевірити насиченість крові киснем (сатурацію), виміряти тиск, пульс та температуру. У разі виявлення значних відхилень від норми, медики спрямовували людей звернутися до сімейних лікарів чи вузькопрофільних спеціалістів.

Наразі перший етап проєкту «Здорова громада» завершується. Але, як розповів Андрій Веселий, команда Фонду разом із медиками розпочинає другу хвилю виїздів по селах Дрогобицької громади, адже запит на такі обстеження у людей виявився дуже високий. Пройти тестування також зможуть мешканці міст Дрогобич та Стебник.  

«Ми почули багато слів вдячності від людей. Тож, розуміючи важливість та актуальності започаткованої ініціативи, вирішили її продовжити. Друга хвиля виїздів наших мобільних бригад стартує з 5 серпня. Стежте за анонсами. Принагідно дякую нашим лікарям-волонтерам, які самовіддано протягом цього часу співпрацюють з Фондом», – зазначив Андрій Веселий.

Нагадаємо, проєкт «Здорова громада» стартував на початку липня у Стебнику. Згодом мобільні діагностичні намети працювали по селах Дрогобиччини. Як розповів голова Фонду родини Веселого, Андрій Веселий, мета акції – дати жителям Дрогобицької громади, особливо віддалених населених пунктів, можливість в умовах карантину  безоплатно перевірити стан здоров’я

Share this post

scroll to top