Оресту Саламасі депутати міської ради Дрогобича висловили недовіру!

Депутати Дрогобицької міської ради проголосували за е-петицію дрогобичан, зареєстровану на офіційному інтернет-порталі міста у Єдиній системі місцевих петицій.

У петиції дрогобичани закликали депутатів ДМР висловити недовіру Народному депутату України від 121 мажоритарного округу Оресту Саламасі, а також його помічникам у зв’язку з бездіяльністю на виборчому окрузі та скерувати рішення до Верховної Ради України.

Петиція набрала необхідну кількість голосів громади.

Під час сесії секретар міської ради Дрогобича Олег Хрущ зазначив, що за рік перебування Ореста Саламахи у статусі Народного депутата України від Дрогобиччини жодної зустрічі, навіть ознайомчої, з депутатським корпусом не відбулося. Більше того, як йшлося під час сесії, Орест Саламаха не відгукнувся на офіційне запрошення усіх депутатів ради відвідати сесійне засідання для прийняття рішень з вирішення нагальних для регіону проблем. За словами міського голови Дрогобича Тараса Кучми, за результатами розподілу коштів державного бюджету соціально-економічного розвитку Дрогобич не отримав жодних надходжень, напротивагу таким містам-сусідам як Самбір та інші, – йдеться в повідомленні міської ради Дрогобича.

Нагадаємо, що народний депутат зі Львівщини Орест Саламаха заснув під час засідання Верховної Ради у четвер, 2 липня. Нардеп проспав більше години у сесійній залі під час розгляду питання про азартні ігри.

Під час засідання Верховної Ради народні депутати розглядали у другому читанні проект закону №2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», який стосується діяльності гральних закладів у спальних районах та розташування їх біля шкіл.

Орест Саламаха пройшов до Верховної ради від «Слуги народу» на мажоритарному окрузі №121.

Також сьогодні стало відомо про те, що на сервісі електронних петицій до Дрогобицької міської ради зареєстровано петицію в якій автор просить депутатів міської ради висловити недовіру міському голову Тарасу Кучмі та відсторонити від посади.

Причина — кризова ситуація зі сміттям у місті та сміттєзвалище на вулиці Гайдамацькій, як наслідок заблокованого сміттєзвалища у селі Брониця.

ПЕТИЦІЮ МОЖНА ПІДТРИМАТИ ТУТ: https://petition.e-dem.ua/drohobych/Petition/View/76

“Прошу депутатів Дрогобицької міської ради розглянути питання, щодо недовіри до міського голови Кучми Т.Я. у зв’язку з бездіяльністю щодо вивозу ТПВ на вулицю Гайдамацьку, – пише автор петиції Андрій Сливка.

Зрозуміло, що і недовіра Кучмі, чи недовіра Саламасі є 100% популізмом і першим сигналом, що активна виборча компанія вже розпочалася.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

One Reply to “Оресту Саламасі депутати міської ради Дрогобича висловили недовіру!”

  1. Сергій сказав:

    Який толк з тої недовіри? На даний момент у нас нема механізму відкликання виборцями народних депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top