![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_7805_edited-1024x616.jpg)
Біля озер цими спекотними днями чимало відпочивальників. На території комплексу «Козацький хутір» відпочивають сім’ями, великими компаніями, грають в активні ігри на пляжі, та у ще не зовсім теплій воді. Вхід на територію комплексу – 20 грн, дітям до 10 років безкоштовно.
Купатися йдуть і до так званого Бориславського озера, де офіційно відпочинок на воді заборонений. Але на пляжі тут значно більше людей, ніж у воді.
Зазначимо, згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, на пляжах можна перебувати без маски, але водночас потрібно обов’язково дотримуватись соціальної дистанції. Шезлонги розміщувати на відстані не менше 1,5 м.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_7802_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_7796_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_7826_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_7827_edited-1024x616.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_7817_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_7813_edited-1-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_7812_edited-1024x614.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones