Чому на Львівщині обмежують час роботи ресторанів? Пояснення Ляшка

У Львові, в тому числі й у Дрогобичі, на Волині і в Києві місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій заборонили закладам громадського харчування та розважальним закладам працювати після 22:00.

Як пояснив заступник міністра охорони здоров’я та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, така заборона не дозволятиме нічним клубам працювати вночі як закладам громадського харчування.

Як сказав Ляшко в ефірі програми «Мокрик По Живому», саме в нічних клубах неможливо контролювати соціальну дистанцію та інші обмеження для закладів громадського харчування.

«Тому, обмежуючи час діяльності закладів громадського харчування, ми не дозволяємо таким чином працювати нічним клубам, які могли відкриватися і працювати під маркою закладу громадського харчування. І це буде дієвим заходом, який буде впливати на усунення скупчення людей на обмеженому просторі і без дотримання соціальної дистанції», – пояснив головний санітарний лікар.

Ляшко додав, що питання дотримання соціальної дистанції також є щодо громадського транспорту. За його словами, це можна вирішити, збільшивши кількість рухомого складу на маршрутах і розвівши час початку робочого дня, збільшивши таким чином тривалість години пік.

Нагадаємо, до 31 липня в Україні діє адаптивний карантин, який дозволяє органам влади на місцях посилювати або послаблювати карантинні заходи у зв’язку з епідемією коронавірусної хвороби Covid-19.

***
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top