Онлайн Клуб «Активної Громади»: Національний референдум: агітація та фінансування

 Клуби «Активної Громади» – це неформальна платформа для спілкування, метою якого є обговорення ідей щодо розвитку міста та їх впровадження. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами, представниками влади міста/області та бізнесу. Адже комунікація та взаємодія завжди приносять користь та результати.

Що: онлайн засідання Клубу «Активної Громади» міста Дрогобича!

Коли: 18 травня (четвер), початок о 18:00.

Тривалість заходу: 1 година.

Як долучитися: 

Запрошуємо долучитися до онлайн Клубу «Активної Громади» депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активних громадян та всіх, хто хоче розвивати та вдосконалювати свої міста. 

Під час онлайн засідання Клубу ми будемо дискутувати на тему національного референдуму. Ви підтримуєте ідею проведення національних референдумів в Україні чи є її противником? Давайте разом обговоримо:

  • процес фінансування референдуму;
  • як агітувати та інформувати за питання, що винесені на референдум? 

Долучайтеся! Про все це та багато інших аспектів щодо референдуму обговоримо разом.  

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми переконаємо Вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому. 

З нетерпінням чекаємо на Вас 18 червня о 18:00! 

Контактна особа: Юркевич Олена, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Дрогобича. 

Тел. +380 97 8968089

e-mail: [email protected]

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Share this post

scroll to top