На Дрогобиччині майже 4 десятки інфікованих коронавірусом – оперативні дані

Ситуацію із захворюваністю на коронавірус в регіоні повідомив у медіацентрі начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба:

«За останню добу маємо 2  підтверджених випадки у Стебнику. Це амбулаторні пацієнти, які перебувають зараз на самоізоляції. У них хвороба протікала безсимптомно і виявили випадково коронавірусну інфекцію через те, що пацієнти планували лягти у лікарню у плановому порядку», зазначив Володимир Чуба.

На Дрогобиччині загалом 38 підтверджених випадків коронавірусу, 19 одужало, 3 померло.

У Дрогобичі – 25  випадків, Стебнику – 4. За останній тиждень додалось 5 випадків по Дрогобичу та Стебнику (Дрогобич 2, Стебник 3), один пацієнт одужав за минулий тиждень (за увесь час 17)

Трускавець – 4 випадки (2 одужали). Двоє з них проживають у Львові, двоє – у Стебнику, але прописані у Трускавці.

Борислав – 2 випадки.

Дрогобицький район – 3 випадки.

Троє з чотирьох медиків, які підхопили інфекцію у Дрогобичі, вже одужали. Повторні ПЛР-тести показали відсутність коронавірусу.

За минулий тиждень проведено забір у 41 пацієнта на ПЛР-дослідження. За увесь період пандемії – 427.

Крім цього проведено 609 ІФА-тестів (методом імуно-ферментного аналізу), за увесь час – 1084. З обстежених – 98 медиків і 174 – працівники дитячих садочків.

У Стебницькій лікарні наразі перебуває 7 пацієнтів, з яких 4 в інфекційному відділенні і 3 в реанімації. За минулий тиждень госпіталізовано 3 пацієнтів (Дрогобич, Трускавець, район). Госпіталізовані середнього ступеня важкості. Жодного пацієнта немає на апараті штучної вентиляції легень. Виписано 4.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top