Підрозділ Національної гвардії у Дрогобичі запрошує охочих до своїх лав (ВІДЕО)

У Дрогобичі вже сформовано та діє підрозділ Другої Галицької бригади Національної гвардії України, який виконуватиме завдання з охорони громадського порядку в регіоні. Підрозділ Національної Гвардії вже у цьому році розпочне патрулювання у містах та селах Дрогобиччини.

Сьогодні підрозділ розпочав інформаційну кампанію по залученню усіх охочих до служби за контрактом у лавах Національної Гвардії України. 

Маєте бажання служити у Національній гвардії та відповідаєте вимога, зголошуйтеся!

Телефони для довідок: (032) 263-62-18, (067) 759-27-01.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

2 Replies to “Підрозділ Національної гвардії у Дрогобичі запрошує охочих до своїх лав (ВІДЕО)”

  1. Євген Побігущий сказав:

    О, знайоме обличчя на відео. Роман Альберда, колишній мєнт, якого двічі вигнали з тодішньої міліції. Диви, зараз Ромцьо цілий заступник командира. Ого! Кар’єра цього персонажа вражає. Ви собі уявляєте, ким треба бути, щоб чувака два рази вигнали з міліції при Януковичу?! Перший раз – за хронічний алкоголізм, його погнали з Трускавця. Він там був опером, його забрали від гріха подалі і понизили до простого мєнта на лінійному відділі міліції – то транспортна міліція. Відтам його теж погнали! Ще до Майдану погнали, сцяними шматами! Мєнти при Януковичі, особливо, на залізниці – то не ангели. Але Альберда – реальний чорт. Чудив він так, що керівництво за голову бралось, а народ тихо офігівав від творчості персонажа. Фактично, він займався рекетом відкрито. Коли почалась війна, чорт в АТО не пішов. Ходив всім розказував, що хай дебіли йдуть воювати, а таку квіточку, як він мама не на то ростила, щоб він з автоматом по Донбасі бігав…

  2. Євген Побігущий сказав:

    Знаючи, що там Альберда можна уявити, як нацики будуть вибивати бабло з людей… Наркота, кришування наливайок, кришування крадіжок, вибивання бабла з малолєток… От і всі завдання підрозділу. Чувак, напевно, плаче від щастя. Нарешті вернувся в систему. Оту мразь погидували лишити в органах при Януку, а зараз поставили замкомандира… Нема слів. Люди, просто будьте обережні! Альберда з псами вийшов на полювання. Платити будуть всі. Йому бабло відбити треба за роки голодного існування поза системою МВС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top