Коронавірус – вигадка!Фальшування від Сороса/Гейтса та масонів! Незручна правда для влади, Facebook блокує цей допис!

Олег Дьорка

Сьогодні під будь-якою статтею, де йдеться про статистику поширення коронавірусу Україною чи іншою країною, розгортається справжня війна. Частими є коментарі, в яких автори пишуть про те, що коронавірус – це медійна вигадка, а статистика, яку публікують журналісти, — брехлива або маніпулятивна.

Дехто визнає небезпеку, але вважає це змовою “таємного уряду”, “жидомасонів”, вже міфічного Сороса та філантропа Гейтса, які хочуть зменшити населення Землі. Конспірологічних теорій є багато, але найбільш небезпечними й такими, які активно пропагують у коментарях, є ті, які кажуть, що коронавірусу насправді не існує!

Багато, наче, адекватних людей, абсолютно реальних, переконані в цьому. Вони кажуть: “Не варто зважати на коронавірус, це все брехня, яка хоче вгамувати нас, вільнолюбних нащадків козаків”.

Ці люди вірять у фейковість коронавірусу так само, як вірять у всі можливі фейки й всю цю інформаційну нечистоту, яка рясно поширюється Україною та світом. Коли вони хворіють, то лікуються бадами, вони категорично проти вакцинації, коли треба обирати, то вони вірять в “бариг” та “доктора смерть Супрун”, вірять і знають, що у нас громадянська війна, а Крим забрали, бо винна Україна і це не агресія Росії, а все так “неоднозначно”. Вежі 5G для них – це джерело найбільшої та абсолютно реальної небезпеки, проте відразу репостять інформацію про чергову перемогу Саші Грей у чемпіонаті  мемів чи олімпіаді з математики… Звісно, бо про це не напишуть українські ЗМІ.

Панове, які вірять в абсолютну фейковість коронавірусу:

якщо це все дурня, отой коронавірус, то дуже прошу вас приїхати в одну з лікарень, де перебувають хворі на коронавірус, зайти всередину, дружно всіх обняти, і хворих і медиків, а бажано це робити без захисних костюмів. А потім, закінчивши проповідь про фейковість коронавірусу, повернутися додому і в тісному родинному колі, розповісти про свої візити та зустрічі з хворими на коронавірус.

Коли ви тиражуєте брехню або пишете маніпулятивні пости про відсутність загрози від коронавірусу, то пам’ятайте, що хтось може вам повірити!  Такими діями ви ставите під загрозу життя людей. 

Ось ілюстрація:

Начитавшись в інтернеті конспірологічних теорій, подружжя Гітченс з Флориди з США (посилання на джерело https://www.bbc.com/ukrainian/features-52847912) вирішило, що ніякого вірусу не існує — все це вигадки. А якщо і є, то він не страшніший за звичайний грип. А на початку травня самі стали жертвами Covid-19. Обидвоє мало не померли від хвороби.

Чи вам, коментаторам, треба теж мало не померти, заразити найближчих, щоб усвідомити, що загроза реальна? Дезінформація та поширення фейків — загроза, яка може вбивати! Дуже прошу вас, добре думайте перед тим, як щось писати в мережі та репостити!

І це стосується не лише коронавірусу.

Ви – небезпечні, коли поширюєте брехню.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

One Reply to “Коронавірус – вигадка!Фальшування від Сороса/Гейтса та масонів! Незручна правда для влади, Facebook блокує цей допис!”

 1. Іван сказав:

  Це не перша гібридна війна проти людства…
  Приклади?
  Ось скажіть, що це таке Оствиця? Чому у Рівному музей-реконструкцію, імітацію під вікінгівсько-варяжську старовину, назвали саме “Оствиця”? Що за така назва, звідки вона взялась? Чому її нам вперто нав’язують? Чому лукаво переконують, що це друга назва річки Устя?
  Дослідники минулого сповіщають, що “Оствиця” – це назва окультного місця та споруди (у формі каплиці), що існували на острові перед палацом князів Любомирських у Рівному 18-19 століть. Тут зрадливі та ополячені волинські князі Любомирські, прихильники масонства та чорної магії, поклонялись своєму кумиру – скандинавському чорному магу і завойовнику Одину, засновнику одинізму. Саме тому Одину, який мав магічний спис Гунгнір, яким люто вбивав предків слов’ян, предків волинян та українців.
  То навіщо Рівному ця окультна, антислов’янська, антиукраїнська назва “Оствиця”?  Навіщо нам чужинська та окультна ідейна облуда? На догоду кого все це вчиняється за згоди місцевої влади?
  Відповіді у статті “Історичні реконструкції у гібридній війні проти України” – https://www.secondusa.top/?p=5242

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top