Польща скасовує масковий режим, відкриває кінотеатри і дозволяє масові зібрання.

З 30 травня у Польщі скасовують обов’язок носіння масок на вулицях, а з 6 червня дозволять масові зібрання до 150 осіб та відкриють кінотеатри та спортивні клуби. Про це сьогодні, 27 травня, заявив голова Ради міністрів Польщі Матеуш Моравецький.

“Діятиме один основний принцип: у загальнодоступному просторі, де можливим буде дотримання 2-метрової дистанції, носіння масок не буде обов’язковим”,- заявив Моравецький.

Він також повідомив, що від суботи буде скасовано ліміти на кількість покупців в магазинах. Від неділі, 31 травня, у Польщі знімається також ліміт на кількість вірян під час богослужінь у костелах та церквах.

Водночас, з 6 червня відкриваються театри, кінотеатри та спортивні заклади (басейни, фітнес-клуби). Винятки становитимуть дискотеки та диско-бари, які й надалі не працюватимуть. театри та кінотеатри функціонуватимуть в обмеженому режимі – зали можуть бути заповнені лише наполовину.

Польський прем’єр наголосив, що з 6 червня у Польщі дозволять масові зібрання, зокрема весілля, на яких зможуть перебувати до 150 осіб.

У свою чергу глава МОЗ Польщі наголосив, що у зв’язку з черговим етапом пом’якшень не потрібно забувати, що люди на вулицях повинні дотримуватися дистанції між собою до 2 метрів.

Джерело

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua

Share this post

scroll to top