Онлайн Клуб «Активної Громади». Національний референдум: на які нові правила очікувати?

Клуби «Активної Громади» – це неформальна платформа для спілкування, метою якого є обговорення ідей щодо розвитку міста та їх впровадження. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами, представниками влади міста/області та бізнесу. Адже комунікація та взаємодія завжди приносять користь та результати.

Що: онлайн засідання Клубу «Активної Громади» міста Дрогобич!

Коли: 14 травня (четвер), початок о 18:00.

Тривалість заходу: 1 година.

Як долучитися: https://docs.google.com/forms/d/169z15XbO0ah4qjdc2UW5x7g6C6qwqycwYixdKTKFBg0/edit

Запрошуємо долучитися до онлайн Клубу «Активної Громади» депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активних громадян та всіх, хто хоче розвивати та вдосконалювати свої міста. 

Вебінар пройде на платформі My Own Conference. Посилання на вебінар кожен учасник отримає після реєстрації у гугл формі.

Під час онлайн засідання Клубу ми будемо дискутувати на тему: «Національний референдум: на які нові правила очікувати». Ви підтримуєте ідею проведення національних референдумів в Україні чи є її противником? Давайте разом обговоримо: 

  • історію референдуму в Україні;
  • новий законопроєкт “Про референдум”;
  • як закон регулює питання про електронне самоврядування. 

Також тренер/рка розповість про зміни до Конституції України та досвід внесення подібних змін інших пострадянських країн. Учасники дізнаються скільки загалом було референдумів в Україні та які питання можна виносити на референдум. Як гадаєте чи можна виносити на референдум питання, що стосуються зміни до Конституції України? Як агітувати та інформувати за питання, що винесені на референдум? Долучайтеся! Про все це та багато інших аспектів щодо референдуму обговоримо разом.  

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми переконаємо Вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому. 
З нетерпінням чекаємо на Вас 14 травня о 18:00! 

Контактна особа: Юркевич Олена, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Дрогобич. 

Тел. +380 97 8968089 e-mail: [email protected]

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Share this post

scroll to top