У Дрогобичі відкриють продуктовий ринок. З 27 квітня

ФОТО – ВАРТО

Комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про відновлення з 27 квітня роботи частини центрального продуктового ринку у Дрогобичі (верхня та середня частини), а також м’ясного павільйону на площі Малий ринок. Йдеться у повідомленні міської ради Дрогобича.

Адміністрація ринку зобов’язана виконати всі епідеміологічні норми перебування покупців на території ринку, а також ці норми мають бути дотримані з боку самих підприємців.

Основна умова роботи ринку – відсутність стихійної торгівлі на прилеглих до ринку територіях. За дотриманням цієї вимоги стежитиме адміністрація ринку. Підприємці та адміністрація ринку мають контролювати дистанцію між людьми.

Начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба наголосив на важливості вимірювання температури особам, які бажають здійснити купівлю продуктів на ринку. А також рекомендував забезпечити дотримання карантинних норм не лише на території ринку, а й на вході до нього.

Стежитиме за дотриманням карантинних норм поліція та муніципальна варта. Впродовж вихідних заплановано проведення дезінфекції території ринку.

Нагадаємо, що у Дрогобичі з 19 березня зачинився продуктовий ринок. Це був вимушений крок, викликаний карантинними заходами.

фото – ВАРТО

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top