![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/зображення_viber_2020-04-18_19-17-20_edited_edited-1024x682.jpg)
Про це повідомив керівник відділу охорони здоров’я міської ради Володимир Чуба:
«Минулого тижня, напередодні свят, ми домовилися з представниками церков про тестування священнослужителів, хто виявив таке бажання. Протестовано понад 50 осіб. Хочу підкреслити, що всі тестування були від’ємними, не підтверджено в жодному випадку коронавірус», – заявив Чуба.
“Таким чином хочу всіх заспокоїти, що наші священники здорові, і я сподіваюсь, що у нас не буде зареєстровано жодного випадку нового, як серед священнослужителів, так і серед громадян міста Дрогобича“, додав Чуба.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/зображення_viber_2020-04-18_19-15-22_edited-1-1024x682.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/зображення_viber_2020-04-18_19-16-47_edited_edited_edited-1024x682.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua