![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/93792461_614866312578071_3772142357282029568_n_edited.jpg)
У вівторок, 15 квітня, снігова техніка гірськолижного комплексу «Буковиця» з’явилась на вулицях курорту. Розчин хлору почали розпилювати на вулицях Сагайдачного, Дрогобицькій, Мазепи, поблизу супермаркету АТБ. Планують охопити всі вулиці, повідомив у коментарі Варто заступник міського голови О.Балицький.
Перехожі відмічають стійкий і різкий запах хлору в повітрі, після того, як проїхалась техніка.
Нагадаємо, ідею та саму техніку надав власник гірськолижного курорту “Буковиця”. Каже, гармата не лише ефективна, але й економна – дезрозчину витрачає в 4 рази менше. Минулого тижня провели дезінфекцію таким способом у Бориславі.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/93418555_289413158719431_7409606828062932992_n_edited.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/93930455_2626026877630918_8043007967559155712_n_edited.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/93895396_529189384410019_3178009416578367488_n_edited.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua