На Львівщині людей з пікніків будуть розганяти лісники

фото – Варто Галицькі новини

Львівська ОДА звернеться до лісогосподарських підприємств області з проханням посилити безпеку відвідування своїх об’єктів. Про це під час брифінгу розповів заступник голови ЛОДА Іван Собко.

«Ми сьогодні на штабі це питання також розглядали і сигналізували уряду та головному санітарному лікарю України, що багато мешканців ігнорують карантинні заходи і відбувають сім’ями, цілими групами на природу в ліс, парки, де розводять багаття і, відповідно, смажать шашлик та інші продукти. У ці вихідні десятки фактів скупчень осіб, особливо на природі, в парках, були чітко зафіксовані як керівниками органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, так і поліцією.

Щоб такі факти не продовжувалися, ми будемо просити керівника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку, начальника «Галсільлісу», керівників державних, і комунальних лісгоспів, мисливських товариств посилити заходи безпеки і відвідувань на своїх об’єктах і в лісі, зокрема, тому що кількість скупчень людей, особливо у вихідні, є неймовірно великою» – заявив Іван Собко.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua

Share this post

scroll to top