В Україні зафіксували два нових випадки коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я повідомило про ще два випадки інфікування коронавірусом на території України — тепер їх 16.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«Станом на 22:00 18 березня в Україні зафіксовано 16 випадків COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2)», — йдеться у повідомленні.

Раніше МОЗ повідомляло про 14 випадків, як можна зробити висновок — нові два випадки зафіксовано у Донецькій та Київській області.

У відомстві додали, що за день надійшов 51 пацієнт з підозрою на COVID-19, а також 103 «контактні» особи, тобто ті, хто контактував із ними.

«За даними регіональних лабораторій, протестовані за сьогодні методом ПЛР 6 зразків, всі негативні», — заявили у МОЗ.

Крім цього, у міністерстві розповіли, що вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я тестує зразки не тільки тих людей, у яких підозра на коронавірус, а й контактних осіб.

Нагадаємо, з усіх випадків в Україні два були летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій. Також 18 березня стало відомо, що список інфікованих коронавірусом поповнив перший український можновладець — захворів народний депутат Сергій Шахов.

Share this post

scroll to top