![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/d89f210fb47815c48b03880647d6e2f5-wide-big_edited.jpg)
Міська рада спростовує чутки! У соцмережах активно поширюється інформація про госпіталізацію дрогобичанина з підозрою на коронавірус. Вказано, що хворий перебував у поліклініці без засобів захисту.
Як наголосили у Ратуші, дана особа не перебувала у міській поліклініці. Випадок зафіксовано у районній лікарні. Чоловіка госпіталізовано до Львівської інфекційної лікарні. Діагноз коронавірусу у пацієнта не підтверджено!
Достовірність інформації можна перевірити на “гарячій лінії” відділу охорони здоров’я — (03244) 3-83-36.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua