Перевізники Львівщини відмовилися безкоштовно возити учасників АТО!

Автобусні перевізники Львівщини заявили, що припиняють безкоштовні перевезення учасників АТО, бо Львівська облрада відмовила їм у наданні компенсацій за пільгові перевезення. Натомість в облраді повідомили, що виділили 3 млн грн на компенсації перевізникам у 2020 році і ще 7 млн грн для ЛОДА на запровадження соціальної картки обліку пільговиків.

У четвер, 12 березня, на сторінці ЛОО ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» з’явилося повідомлення про те, що перевізники відмовляються возити безкоштовно учасників АТО. Вони порадили ветеранам війни на Донбасі звертатися з усіма претензіями до обласної ради. Таке звернення перевізники скерували до Координаційної ради учасників АТО при Львівській ОДА.

«Обласна рада проігнорувала вкотре взяті на себе зобов’язання, відмовила нам у додатковому фінансуванні пільгових перевезень… Враховуючи відсутність фінансування, ми не можемо далі продовжувати безкоштовно возити людей. Просимо вас звернутися до Львівської обласної ради, щоб ваші інтереси були враховані», – заявили перевізники.

Звернення, надіслане на координаційну раду учасників бойових дій при ЛОДА Вважаємо за свій обов’язок проінформувати…

Geplaatst door ЛОО ВГО "Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників" op Donderdag 12 maart 2020

При цьому вони згадали прізвище першого заступника голови Львівської облради Богдана Гагалюка, який «взагалі не захотів із ними розмовляти».

Богдан Гагалюк у коментарі ZAXID.NET пояснив, що з обласного бюджету виділено 3 млн грн на компенсації перевізникам у 2020 році. Ще 7 млн грн облрада виділили для ЛОДА на започаткування соціальної картки та впровадження електронного квитка. Більші суми перевізникам не виділяють, бо нема чіткого обліку пасажирів пільгових категорій.

«Львівська облрада виділила на цей рік 3 млн грн. Окрім того, виділили районні ради, міста обласного значення, місто Львів. Перевізники отримують компенсації з різних бюджетів. Але ми хочемо запровадити режим електронного квитка для обліку людей, які мають пільги. Тому Львівська облрада на сесії 12 березня виділили 7 млн грн для ЛОДА для започаткування так званого соціального квитка», – повідомив Гагалюк.

З його слів, запити перевізників щодо суми компенсацій з обласного бюджету були суттєво більші, аніж виділені їм 3 млн грн. «Перевізники називали суми 40-60 млн грн. Вони кажуть, що ці суми обліковані. Але поки не буде точного обліку, ці цифри можна називати умовними», – повідомив перший заступник голови ЛОР.

Коментуючи відмову перевізників возити безкоштовно учасників АТО, Богдан Гагалюк нагадав, що така пільга передбачена законом, який треба виконувати.


Джерело: ЗахідНет

Share this post

scroll to top