Геть зі Львова! Активісти вигнали Королевську з обласної держадміністрації

На засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, яке відбувалося у Львові, прийшли ветерани російсько-української війни.

На засіданні була присутня Наталія Королевська. Ветерани запитали Королевську, чи є Росія агресором. Проте депутатка від ОПЗЖ відмовилась це визнавати.

Наразі засідання комітету  призупинено.

***
27 та 28 лютого відбуватиметься виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у Львівській області. Серед учасників – скандально відома народна депутатка «Опозиційної платформи – За життя» Наталія Королевська.
Сьогодні зранку, 27 лютого, активісти зустріли Наталію Королевську у стінах Львівської обласної державної адміністрації вигуками, протестами та зірвали засідання депутатів і місцевої влади.

«У Львові не може відбутися круглий стіл за участю тих, хто підтримував терористичні організації Медведчука», – наголосив активіст Іван Спринський.

Далі ветерани АТО вимагали від Королевської або визнати Росію агресором, або ж встати і покинути засідання комітету у Львові.

«Я дуже дякую за повагу до мого приїзду до Львова. Я дійсно приїхала сюди вперше за багато років», – сказала Королевська.

Проте депутатка Медведчука відмовилася визнати Росію агресором, говорячи про «мінські домовленості».

Це спровокувало ветеранів російсько-української війни на вигуки: «Геть зі Львова».

Після цього ветерани АТО скандували: «Чемодан, вокзал, Росія». Лише після цього Королевська покинула Львівську облдержадміністрацію.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top