«Слуга народу» Бужанський демонстративно не вшанував пам’ять загиблих учасників Революції гідності – відео

Вчора, 18 лютого, коли Верховна Рада України вшановувала хвилиною мовчання пам’ять загиблих учасників Революції гідності та всіх захисників України, нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський відмовився встати і вшанувати полеглих разом з іншими депутатами.

Відео опублікував журналіст Андрій Дзиндзя.

З пропозицією вшанувати загиблих на початку ранкового засідання звернувся до депутатів перший заступник Голови ВР Руслан Стефанчук, пише Інформатор.

«Цей пленарний тиждень – це тиждень, протягом якого відбувалися події на Майдані. Цей тиждень увійшов у нашу історію як тиждень Революції Гідності. У мене пропозиція: давайте згадаємо всіх загиблих на Майдані хвилиною мовчання, а також усіх, хто загинув за Україну, захищаючи її державність і суверенітет», – сказав Стефанчук.

Після цього присутні в залі депутати, а також журналісти та інші запрошені на засідання підвелися та вшанували пам’ять загиблих. Однак відомий своєю проросійською позицією нардеп «Слуги народу» Максим Бужанський відмовився встати і вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців.

Джерело ЛМН

Share this post

One Reply to “«Слуга народу» Бужанський демонстративно не вшанував пам’ять загиблих учасників Революції гідності – відео”

  1. ебав бужанського сказав:

    бужанський підар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top