‎У Дрогобичі переобирають керівників лікарень та пологового будинку

Йдеться про міські лікарні №1 та  №3, пологовий будинок, стоматологічна поліклініка та Стебницька лікарня. Переобирають керівників у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, зазначив начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, який є головою конкурсної комісії.

Обрані кандидатури будуть подані на затвердження міському голові Тарасу Кучмі. Працюватимуть новопризначені керівника на контрактній основі. Термін дії контракту від 3 до 5 років.

«Через відсутність необхідних документів до участі у конкурсі на посаду керівника пологового будинку не було допущено Володимира Штогрина та Христину Росоху», – додав голова конкурсної комісії.

На заміщенні вакантної посади керівника КНП «Стебницька міська лікарня» жодна особа не подала відповідної заяви на участь у конкурсі, тому конкурс визнали таким, що не відбувся.

 

У четвер, 6 лютого, відбулося друге засідання конкурсної комісії.

Претендентами на посаду керівників закладів охорони здоров`я виступили:

«Дрогобицька міська лікарня №1» – Андрій Коцюба;

«Дрогобицький міський пологовий будинок» – Роман Ігнатишин;

«Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка» – Вікторія Біда;

«Дрогобицька міська лікарня №3» – Ярослав Стрийський.

 

За результатами засідання конкурсної комісії було вирішено рекомендувати на розгляд міського голови кандидатури Андрія Коцюби, Романа Ігнатишина та Вікторії Біди на заміщення вакантних посад керівників, відповідно до поданих ними заяв.

Кандидатуру Ярослава Стрийського на керівника «Дрогобицька міська лікарня №3» конкурсна комісія не підтримала. Відтак Ярослав Стрийський, який до тепер очолював цю установу, тимчасово виконуватиме обов`язки керівника, а конкурс оголосять повторно.

 

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top