«Я шокована!» Дрогобич здивував головного прокурора області кількістю звернень

“Певно щось не так, коли стільки людей прийшли на прийом”, – каже Ірина Діденко. Найбільше місцевих мешканців турбують питання сміття, підпільна діяльність алкопритонів і вирубуванням навколишніх лісів. Йдеться про викорінення системної злочинності у цій сфері, а не рубку якогось сусіда. Ірина Діденко зазначила, що ця проблема для прокуратури також є ключовою.

Щодо Трускавця, прокурор наголосила, що не одна людина скаржилась на його хаотичну забудову. Обласна прокуратура невдовзі проведе перевірки щодо законності цих робіт та дотримання  будівельних норм.

Скаржились заявники на пасивну роботу правоохоронних органів. Справи кримінального характеру – крадіжки, майнові спори – тривалий час  недорозслідують. Прокурор сподівається, що кадрові зміни, які зараз відбуваються у поліції змінять ситуацію на краще. Місцевому відділенню закцентують увагу на тих питаннях, з якими звертались мешканці. Якщо не буде реакції – втрутяться правоохоронні органи вищих інстанцій.

 

Зустріч з головним прокурором Львівщини Іриною ДіденкоВиїзний прийом у Дрогобичі побив рекорд із кількості звернень."Певно щось не так, раз прийшло стільки людей…!", – наголосила прокурор

Geplaatst door Варто – Галицькі Новини op Dinsdag 28 januari 2020

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

One Reply to “«Я шокована!» Дрогобич здивував головного прокурора області кількістю звернень”

  1. Лілія Григорівна сказав:

    Ну чого ви знову? “Певно щось не так, якщо стільки людей прийшли на прийом” – тут має бути не “коли”, а “якщо”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top