Стебницька молодь прагне змін! ГО «Новий Стебник» (ВІДЕО)

 


Інтерв’ю зі стебницьким активістом та бізнесменом, а також співзасновником ГО ‘’Новий Стебник’’ Олегом Лехушем.
***
Кажуть, що місто творять не споруди, а люди. У депресивному Стебнику, де майже немає роботи, і молодь шукає собі кращої долі за кордоном, або у більших містах, все ж є надія.
Група небайдужої молоді, змінює це місто, бо вони хочуть тут залишитися і жити. Ідей у активістів ГО ‘’Новий Стебник’’ багато, і хоч зареєстрували громадську організацію недавно, лише три місяці тому, але перші результати вже видно.
В їх активі за цей короткий час вже кілька добрих починань та проєктів: це і різдвяний ярмарок у Стебнику, і нові новорічні гірлянди для головної ялинки, гроші на котрі збирали цілим містом, це і передані в місцеву бібліотеку книжки.
Пишуть проєкти, мають хороші задуми, збирають і гуртують активних людей навколо своїх ініціатив.
Стебник тим часом виглядає ніби спить летаргічним сном, колись усе тут крутилося навколо Калійного комбінату, колись тут був потужний промисловий центр, а тепер люди бояться, щоб не перестала зупинятися в їх містечку електричка.
Чи реальною є «місія врятувати рядове містечко на Львівщині» покаже час, сподіваємося стебничани підтримають своїх активних земляків, адже для системних змін потрібна воля не однієї чи двох людей, потрібна воля і важка праця громади.

Над відео працювали: Олег Дьорка та Андрій Юркевич

***
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

One Reply to “Стебницька молодь прагне змін! ГО «Новий Стебник» (ВІДЕО)”

  1. Лілія Григорівна сказав:

    Ну чому так уперто нехтуєте мовою? Вам би піднімати рівень читачів, а ви до їхнього рівня дедалі частіше опускаєтесь. Вже навіть для вас який і котрий стали синонімами. Але це різні слова. Замисліться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top