Тільки пішохідна! Площу Ринок загородили стовпцями

Обмежувачі руху транспорту встановили по периметру площі. Її, нагадаємо, рішенням сесії ДМР 19 листопада 2019 року оголосили пішохідною зоною.

Заїзд обмежили з вулиць Бориславської, Трускавецької, Мазепи, Ковальської.

У разі необхідності доступ до площі матиме спецтранспорт – пожежна, швидка, поліція, СБУ, аварійний транспорт комунальних служб. Підвезення товару в заклади торгівлі, які розташовані в межах пішохідної зони, дозволяється за допомогою підручних засобів: візки та ін.

 

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

3 Replies to “Тільки пішохідна! Площу Ринок загородили стовпцями”

 1. Олег сказав:

  Невже наші люди такі хамовиті і тупі що нам недостатньо поставити просто дорожні знаки, а тих хто порушить штрафувати. Цікаво скільки коштувало придбати і встановити ці стовпчики?

  1. гість сказав:

   Так, люди тупі і хамовиті. Далеко йти не треба, вічне паркування під знаками, на дорозі чи на місцях відведених для інвалідів ( там довгий список). З такими людьми тільки так і боротися, так як українським законодавством не передбачено штрафування автомобіля, то вигнати іх з площі було б нереально.

 2. Гервасій Непийвода сказав:

  Яке ж все воно оце “покращення” потворне. Суцільний несмак, що відгонить рагульство. От вже відновлення та відродження. Занехаяли місто й нас лохами вважають вуйки ратушанські.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top