Головна » Новини Дрогобиччни » Тільки пішохідна! Площу Ринок загородили стовпцями

Тільки пішохідна! Площу Ринок загородили стовпцями

Обмежувачі руху транспорту встановили по периметру площі. Її, нагадаємо, рішенням сесії ДМР 19 листопада 2019 року оголосили пішохідною зоною.

Заїзд обмежили з вулиць Бориславської, Трускавецької, Мазепи, Ковальської.

У разі необхідності доступ до площі матиме спецтранспорт – пожежна, швидка, поліція, СБУ, аварійний транспорт комунальних служб. Підвезення товару в заклади торгівлі, які розташовані в межах пішохідної зони, дозволяється за допомогою підручних засобів: візки та ін.

 

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

3 коментарів

 1. Олег сказав:
  Невже наші люди такі хамовиті і тупі що нам недостатньо поставити просто дорожні знаки, а тих хто порушить штрафувати. Цікаво скільки коштувало придбати і встановити ці стовпчики?
  • гість сказав:
   Так, люди тупі і хамовиті. Далеко йти не треба, вічне паркування під знаками, на дорозі чи на місцях відведених для інвалідів ( там довгий список). З такими людьми тільки так і боротися, так як українським законодавством не передбачено штрафування автомобіля, то вигнати іх з площі було б нереально.
 2. Гервасій Непийвода сказав:
  Яке ж все воно оце “покращення” потворне. Суцільний несмак, що відгонить рагульство. От вже відновлення та відродження. Занехаяли місто й нас лохами вважають вуйки ратушанські.

Залишити відповідь