У Тетяни Думан виявили ще одну пухлину

Відома іконописиця Тетяна Думан, у якої пухлина мозку, на останньому МРТ дізналась невтішну картину – з’явилося нове вогнище.

«Збільшився набряк мозку в районі видаленої пухлини і з’явилось нове вогнище. Манюсеньке, на кілька міліметрів, але воно хоче забрати в мене сестру», – написала рідна сестра художниці Василина Думан.

Василина зазначає, що це вчасно помітили і будуть міняти протокол лікування. «І битись всупереч всім діагнозам, прогнозам і чому там ще», – наголошує дівчина.

«Хочу, щоб нам вистачало на хіміотерапію. Зараз це темодал, приблизно 1800 євро за курс. Але вочевидь, що протокол мінятимуть. Бо сам темодал всупереч нашим очікуванням не працює. Хочу, щоб було чим перекривати поточне лікування. Це аналізи крові хоча б раз в два тижні на 1200 грн, це МРТ щомісяця на 3000 грн, це низка супровідних препаратів, які Таня приймає вже і ще прийматиме. Це 1-1,5 тисяч євро в місяць. Дуже хочу, щоб пухлинний препарат сестрички забрали на повне секвенування геному. Це ще 3-5 тисяч євро. Хочу, щоб Таня пройшла курс CAR-T терапії. Це треба 90-120 тисяч євро одразу, бо частинами не приймають», – написала Василина Думан.

За її словами, зараз є 22 тисячі євро та 19 тисяч доларів.

Усі небайдужі можуть долучитися до порятунку життя Тані.

Картка для збору коштів незміна:

4149499117053445

Нагадаємо, пані Тетяна – дружина відомого художника – іконописця Лева Скопа.

 

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top