Церква св.Юра у Дрогобичі претендує на нагороду міжнародного архітектурного конкурсу

П’ять архітектурних об’єктів Львівщини 13 грудня, можуть отримати нагороди XIX Міжнародного конкурсу “Кришталева Цегла” – за найкращу будівельну інвестицію по обидва боки східного кордону Євросоюзу. 

Церемонія нагородження переможців відбудеться у Любліні (Польща). 

 

Серед об’єктів, які цьогоріч подали на конкурс: 

1) Церква святого Юра з дзвіницею у Дрогобичі,

2) Багатоквартирний  житловий будинок вул. Личаківська, 79  Львів, 

3) Бізнес Центр “Futura Hub”  Львів,

4) Оздоровчо-розважальний комплекс, смт Брюховичі, 

5) Промислово-складська будівля с.Пасіки-Зубрицькі Пустомитівський р-н. 

Участь у конкурсі візьмуть заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод, директор Департаменту архітектури та розвитку містобудування Степан Скрип та його заступниця. Про це інформує пресслужба ЛОДА. 

 

Варто додати, що цей конкурс є дуже престижним у Східній Європі. Він проводиться вже 19 років поспіль, щорічно підсумовуючи реалізацію проектів житлового, громадського, промислового будівництва, реставрації пам’яток архітектури у прикордонних областях Польщі, України та Білорусі. Об’єкти від Львівщини майже щороку стають переможцями.

Довідково: Міжнародна і міжрегіональна формула конкурсу відображає ідеї Європейського співтовариства, ґрунтується на взаємообміні знаннями та досвідом, і не тільки у сфері архітектури, будівництва, міського планування, але й захисту довкілля і культурної спадщини. Об’єкти архітектури східного прикордоння ЄС тут оцінюють не тільки з точки зору практичності та оригінальності архітектурних рішень, якості виконання, але й за їхній позитивний вплив на навколишнє середовище, розвиток і підтримку соціальних, культурних і національних цінностей. Відповідно, нагороди отримують всі основні партнери процесу будівництва – інвестор, проектант і генеральний підрядник.

 

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

One Reply to “Церква св.Юра у Дрогобичі претендує на нагороду міжнародного архітектурного конкурсу”

  1. Ліля Григорівна сказав:

    Нема такого як “навколишнє середовище! Є лише “довкілля”. Мерщій за словниками або читайте професора Пономарева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top