Кому з ким жити. На Дрогобиччині визначали формат об’єднаних громад

12 листопада у районній раді відбулося засідання робочої групи з питань проведення адміністративно-територіальної реформи у Львівській області. Головував на засіданні перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.
Представлено проєкт, згідно якого на Дрогобиччині буде утворено 5 ОТГ: Дрогобицька, Бориславська, Трускавецька, Меденицька і Східницька.

Бурхливе обговорення тривало дві з половиною години. Найбільше баталій точилося щодо Бориславської, Східницької та Дрогобицької ОТГ, були пропозиції створити окремі Стебницьку міську, Рихтицьку сільську та Підбузьку селищну ОТГ.

Василь Лозинський наголосив, що громади мали декілька років від початку реформи для того, щоб прийняти взаємоузгоджене рішення. Він зазначив, що у цій справі не має спрацьовувати принцип чиїхось забаганок, а лише холодний чіткий розрахунок спроможності громад. Окремі спірні питання, озвучені під час зустрічі, на думку першого заступника голови ЛОДА ще вдасться врегулювати.

Згідно Перспективного плану, який буде подано до Кабінету міністрів України та Верховної ради України до кінця 2019 року, Трускавецька ОТГ займатиме площу 198,8 кв.км. та включатиме місто Трускавець, села Модричі, Станиля, Доброгостів, Уличне, Орів, Бистрий та Зимівки. Кількість депутатів ОТГ становитиме 34 особи. В селах замість сільських голів будуть старости. Вибори до Трускавецької ОТГ пройдуть після завершення адміністративно-територіальної реформи в 2020 році.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top