Дрогобич готовий відпустити Стебник в самостійну громаду

Влада Дрогобича готова звернутися до Уряду з пропозицією надати Стебнику право створити окрему ОТГ. Про це повідомили у міській раді.

Про бажання жити окремо вкотре нагадав голова Стебника Петро Старосольський під час круглого столу щодо утворення ОТГ у Ратуші. Стебницька міська рада готова якомога швидше прийняти офіційне звернення до Дрогобицької міської ради.

 

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

One Reply to “Дрогобич готовий відпустити Стебник в самостійну громаду”

  1. Євген Міраї сказав:

    ГРОМАДА має вирішувати і брати на себе відповідальність !Екологія — це майбутнє громадян , які нікуди не збираються виїзджати , а бачуть своє , дітей , онуків майбутнє у Дрогобичі ! я вважаю що потрібно запропонувати ГРОМАДАМ Стрия , Самбора , Старого Самбора , Стебника , Борислава ,Трускавця і Дрогобича — побудувати сміттєпереробний завод і спільно профінансувати цей проект ! Комфортне проживання у модерновому місті – це правильний напрямок , з безмежним майбутнім , але … ЕКОЛОГІЯ – я , переконаний в цьому , №1 для ГРОМАДИ ! я вже мовчу про відповідальність — сміття це яди які отруюють грунтові води , це хвороби дітей , а поруч з нами світовий курорт … ГРОМАДА несе відповідальність ! Хороші Люди – паганої влади мати НЕ можуть ! Бо навіть “паганого ” змусять виконувати “обов’язкову програму” !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top