Відгомін корупційних схем у Стебнику (ВІДЕО)

 

Ми вже розповідали вам, як у Стебнику школа №6 позбулася частини своїх приміщень, які розташовані на території навчального закладу.

Через схеми та рішення судів місцеві підприємці – “освоїли” колишні будівлі школи, тепер питання стало за тим, як доїхати до цих приміщень. (детальніше про цю історію за посиланням: https://vartonews.com.ua/2019/02/13/s…)

Звісно цього разу знову не без бажання щось у когось відібрати.

До ока пропала поки не оформлена належним чином прибудинкова територія багатоквартирного будинку, де вже створено ОСББ. Саме через цю територію хочуть облаштувати заїзд. Така ініціатива не до вподоби мешканцям і так проблемного будинку, до переліку проблем якого доєдналася ще одна незручність.

***

Будинок перебуває у не дуже хорошому стані. Нещодавня дрогобицька трагедія насторожила мешканців, бо у їхньому будинку проблеми з ґрунтовими водами, постійним підтопленням підвалів та підмиванням фундаменту. Невідомо, як відреагує немолодий будинок на сусідство з дорогою, по якій курсуватиме транспорт. І ніхто з чиновників не спішить реагувати на звернення громадян.

Над відео працювали Олег Дьорка та Тарас Іванишин

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top