ЛОДА скерувала до Кабміну пропозиції про утворення на Львівщині шести районів. Це на один район більше, ніж пропонує мінрегіон розвитку

Львівська ОДА скерувала до Міністерства регіонального розвитку та будівництва пропозиції щодо утворення на Львівщині шести великих районів, замість існуючих 20. Такі висновки напрацювала створена при ЛОДА міжвідомча робоча група.

Про це 20 серпня повідомила керівник департаменту економічної політики ЛОДА Марта Бухтіярова.

З її слів, міністерство пропонує утворити на Львівщині п’ять великих районів та 61 ОТГ, натомість робоча група ЛОДА вирішила, що районів має бути шість, а ОТГ – 67.

«На нашу думку, має бути шість районів, у тому числі Стрийський. Місто Стрий є одним із найбільших та спроможних міст у Львівській області, чисельність населення становить понад 50 тис. мешканців. Приєднувати Стрий до Дрогобицького району, як мінімум, виглядає нелогічно. Також пропонується трошки зменшити Львівський район. Запропонувано утворити 67 ОТГ на противагу 61, яку ініціює міністерство регіонального розвитку», – повідомила Бухтіярова.

Зараз ці пропозиції перебувають на розгляді у міністерстві регіонального розвитку, де створена комісія, яка має надати висновок.

 

«Дуже багато дискусій виникало щодо пропозиції міністерства регіонального розвитку про п’ять районів. Центр розвитку місцевого розвитку включений у робочу групу ЛОДА. Ми запропонували своє бачення районування на основі методики міністерства. Наш формат передбачає шість районів – пропонуємо додати місто Стрий. Якщо говорити за відсотковим розподілом, у міністерських пропозиціях був перекос у бік Львівського району щодо кількості населення та площі. Наша пропозиція змінює цей дисонанс», – зауважила керівник центру розвитку місцевого самоврядування Галина Гречин.

Джерело ZAXID.NET.

 

Cтежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top