До Дрогобича завітає український актор, режисер театру та кіно, Ахтем Сеітаблаєв

У неділю, 4 серпня, у  театрі ім. Юрія Дрогобича відбудеться  благодійний творчий вечір Ахтема Сеітаблаєва “Дорогу здолає той, хто йде”. Організатор вечора – Леся Татарська

Ахтем Сеітаблаєв – український режисер та актора театру і кіно кримськотатарського походження, член Європейської Кіноакадемії! Одна з найвідоміших режисерських робіт Ахтема – фільм “Кіборги”, про героїчний захист нашими військовими Донецького аеропорту. За цю роботу режисер отримав Орден “За заслуги ІІІ ступеня”.

Нещодавно у Києві на Площі зірок, поряд з видатними представниками вітчизняної культури, Сеітаблаєву було відкрито особисту зірку. Наразі режисер закінчує зйомки історичного екшена за твором класика української літератури Івана Франка – “Захар Беркут”. Картина знімається за голівудськими стандартами, з зірками американського кінематографа. 

Усі виручені кошти будуть спрямовані на допомогу дрогобичанам Матвійку Цихівському та дітям Лесі Білути в лікуванні.

М.Цихівський, маленький сміливе хлопченя, яке у свої 1.5 роки бореться з страшенною недугою – раком крові. Зараз малюк у Ізраїлі. Позаду у нього перша хіміотерапія. Попереду ще три. 

Л. Білута, мати двох дітей Алінки (8 років), діагноз  склеродермія і Олександри (13 років), Діагнози: ДЦП, тетрапарез, епілепсія. Дитина у свої 13 погано бачить, не розмовляє, страждає від частих нападів епілепсії, має загальне порушення розвитку. Мати виховує дівчаток самотужки і потребує нашої з вами допомоги.

Цим дітям не просто потрібна, а необхідна наша підтримка. Дякуючи організатору вечора пані Лесі Татарській та режисеру та актору Ахтему Сеітаблаєву ми можемо допомагати у прекрасний спосіб відвідавши цей захід і не тільки віддавши, а ще й отримавши натомість радість від спілкування  з талановитою людиною, українським актором та режисером Ахтемом Сеітаблаєвим.

Митці Львівщини доєдналися до цієї події передавши свої роботи на різноманітну тематику. Подивитись на ці витвори мистецтва і знайти картину собі до душі можна буде у фойє. Також можна придбати неймовірно смачні солодощі від “Родзинка Кейтерінг”. Всі кошти також будуть передані на лікування дітей заради яких була створена ця подія.

Дата: 4 липня, о 17:00 годині.

Локація: приміщення театру ім. Ю. Дрогобича. 

Ціна за квиток – 250 грн. 

Придбати квитки можна буде у касі театру та Туристично-інформаційному центрі Дрогобича.

 

Share this post

One Reply to “До Дрогобича завітає український актор, режисер театру та кіно, Ахтем Сеітаблаєв”

  1. Ярослава сказав:

    Виправте, будь-ласка, в кінці статті дату 4 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top