Головна » Новини України » Володимир Зеленський не прийшов на дебати

Володимир Зеленський не прийшов на дебати

Глава держави – Петро Поршенко виступив один. Трибуна з підписом “Володимир Зеленський” так і залишилася порожньою.

“Ми вибрали дебати, тому що це – ознака демократії … Якщо пан Зеленський вже повернувся з Парижа, якщо для нього Україна – понад усе, ми чекаємо його для проведення дебатів … Ми будемо його запрошувати щодня”, – заявив Порошенко.

Від прихильників Порошенка, які знаходилися блія та на НСК “Олімпійській”, де мали б відбутися передвиборні дебати двох кандидатів у Президенти, чулося скандування: “Вова, виходь! Вова, виходь!”.

Однак, Володимир Зеленський, так і не прийшов.
У команді цього кандидата раніше попереджали, що він не з’явиться на стадіон 14 квітня. У штабі Зеленського запропонували дебатувати із Порошенком у прямому ефірі по телемосту.
Виступ президента Петра Порошенка у трансляції телеканалу “Прямий”:

Коли ж відбудуться наступні дебати?

Петро Порошенко готовий прийти на “Олімпійський” для проведення дебатів й 19 квітня, але за умови, що час дискусії не збігатиметься з офіційним часом дебатів в ефірі “Суспільного”.

Про це “5 каналу” повідомив речник виборчого штабу кандидата у президенти Петра Порошенка Олег Медведєв.

“Якщо це будуть дебати, і дебати в той час, який не суперечитиме законодавству, то можна було б розглядати, як туди піти. Але оскільки вони призначені на той час, коли Порошенко за законом має бути на “Суспільному”, як законослухняний громадянин – Порошенко піде на “Суспільне”, – зазначив Медведєв.

Він додав, що відповідно до законодавства, 19 квітня мають відбутися дебати на “Суспільному” і “жоден з кандидатів у президенти не має права проігнорувати вимогу закону”.

Згодом Президент Петро Порошенко вдруге закликав Володимира Зеленського прийти на дебати — на цей раз 15 квітня на телеканал ICTV.

«Офіційно анонсую та запрошую Володимира Зеленського на завтра о 22.30 до ефіру «Свобода слова» на телеканалі ICTV», — йдеться в Telegram-каналі Порошенка.

Залишити відповідь