У Бориславі поліція затримала начальника управління комунальної власності. За хабар…

Як інформує прес-служба Департаменту захисту економіки Національної поліції України, на Львівщині на хабарництві викрили посадовця Бориславської міськради.

Ймовірно, мова йде про начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради Ірину Клонцак.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, Головного управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури Львівської області задокументували керівника одного із структурних підрозділів Бориславської міської ради у протиправній діяльності.

Було встановлено, що фігурант вимагає у суб’єкта підприємницької діяльності одну тисячу доларів США неправомірної вигоди. За вказану суму начальник управління пообіцяв вирішити питання, які входять до його компетенції.

Зокрема, за видачу відповідних документів на розміщення газозаправочного комплексу.

Вчора, 11 квітня, під час отримання обумовленої суми хабара посадовця було затримано працівниками поліції та прокуратури.

 

Share this post

3 Replies to “У Бориславі поліція затримала начальника управління комунальної власності. За хабар…”

  1. Злий Володька сказав:

    Мова ніг не має. Це російською “речь ідьот”. Українською має бути “ЙДЕТЬСЯ”!

  2. Сергій сказав:

    А коли мусарів будуть затримувати за кришування наркоти і самогонки в Бориславі? Коли будуть затримувати за отримання хабарів прпцівниками поліції? Цей посадовець походу просто з кимось не ділився.

  3. Толік сказав:

    Коза за гроші відкупиться, поновлять на посаді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top