Бориславський “догхантер” ледь не застрелив собаку. Зоозахисники звернулися в поліцію (ФОТО)

Чоловік, який стріляв у Оскара

Третього квітня у Бориславі чоловік з рушниці стріляв у собаку поблизу адмінбудівлі Бориславського водоканалу. Працівники водоканалу зателефонували до зоозахисниці Наталі Петрицин, яка є керівником громадської організації “Товариство захисту тварин” у Бориславі.

“Я одразу звернулась до волонтерів нашої організації та до ветеринарів. Один з  лікарів, Тарас Білас, погодився допомогти. Собака була в жахливому стані, стікала кров’ю. Ми надали їй першу допомогу, “прокапали”. Лапа та грудна клітка прострелена дробью. Відвезли до лікаря в Дрогобич. Ми витягли шість куль. Та це ще не всі. Деякі залишились в тілі собаки. Витягти їх неможливо. Зробили рентген. На ньому їх видно. В собаки є шийний перелом. Дві з половиною години тривала операція. На даний час собака знаходиться в нас. Вона потребує постійного догляду, який ми їй і надаємо”, розповіла пані Наталя для “Варто”.

Разом з очевидцями інциденту пані Наталя написала заяву в Бориславський відділ поліції.

Найменше, що загрожує чоловіку – це притягнення до адміністративної відповідальності. За законом України №5119-1 від 22 червня 2017 року знущання над тваринами тягнуть за собою штраф від 3400 до 5100 грн з конфіскацією тварини, якщо її життю є загроза. Якщо поліція кваліфікує жорстоке поводження з твариною за статтею 299 Кримінального кодексу, винуватцю в залежності від наслідків (загибель тварини) загрожує обмеження позбавлення волі від шести місяців до 3 років.

Зоозахисниця навідалась до чоловіка, який за словами очевидців, стріляв в собаку. Жінка каже, що він поводився дуже агресивно, а на запитання чому зробив це, відповів, що його попросила  господиня тварини.

Наразі цією справою займається поліція.

Сподіваємося, що Оскар одужає, а винуватець – понесе покарання за всій жорстокий вчинок.

 

***

Олена Юркевич

 

Share this post

19 Replies to “Бориславський “догхантер” ледь не застрелив собаку. Зоозахисники звернулися в поліцію (ФОТО)”

 1. Галина Кувівчак-Сахно сказав:

  Прохання, зоб ваше видання слідкувало за подіями, які будуть розгортатись. Ця потвора має бути за ґратами (разом з замовниц злочину, якщо така дійсно була). Дуже надіюсь, що у поліції рука не підніметься взяти хабаря. Якщо справа буде висвітлюватись у пресі чи на телебаченні – вони будуть боятись. Люди і не таких наказували. Бідна тварина…
  Низький уклін Людям, які зреагували вчасно і допомагають Оскару, вони не дарма є у цьому світі.

  1. Орест сказав:

   Проконтролюйте будь- ласка , а то мені здається, що їх не покарали.

 2. Алекс сказав:

  Дякую Зоозахисникам!
  По фото видео що це недолюдина, а справжнісеньке Бидло, якого треба жорстоко карати, бити кожен день,без будь якої жалость!
  В цивілізованих країнах, за такий злочин передбачене досить суттєве покарання, практично той самий строк, який отримав би за постріл в людину, а саме від 3 до 7років!!!!! І це є правильно!!!! Слів невистачає, якщо б мені таке чмо попалося!

 3. Ок сказав:

  Приїдьте в Борислав і проконтролюйте ситуацію бо то бидло як ходило так і ходить а замовниця їздить на джипі гонорово але закон бумерангу ніхто не відміняв і на них знайдеться свій живодер

 4. Аня сказав:

  То неадекватні дві сім’ї я недалеко живу і діти замовниці особливо синок неадекватний бабця закордоном вони відкупились але Бог все бачить

 5. Л сказав:

  Замовниця алкоголічка … якби не мамця в Італії то воно би давно здеградувало з своїм чоловічком бандитом, а так заробить і на машину і щоб відкупитись і кожного літа відпочити в Італії ,але від Божої кари не втечеш в Італію Подумала би ,а то має двоє дітей А собака був смішний , безвредний, все голодний, тому й ліз до сусідів.Ті вироди його ще й били ,бо був боязкий. І на них знайдеться свій мисливець.

 6. Ростик сказав:

  То Шніцерка замовниця то точно алкоголічка здеградувало повністю якби не італійські лахи то нема на що дивитися А Оскар напевно знайшов нову сім’ю, може й щасливий що їх розвела доля. А їм відплати за то що зробили і стрільцю і Шніцерам.

 7. Арнольд сказав:

  Але то морда на фото, аж блювати хочеться , треба було до нього прийти з рушницею і провчити і до сусідів -замовників заглянути .

 8. Леся сказав:

  Ще не пізно заглянути , а то думають що все забулося…

 9. Оля сказав:

  Я кожен день коло їхніх будинків ходжу і не можу на них дивитись, але бумеранг вернеться і на їх подвір’я. Вироди.

 10. Ромчик сказав:

  Вони страшні люди ті Шніцери візьмуть маленьку собачку діти побавляться поки маленька а потім нема тих собачок десь їх дІвали. Щоб і ними так побавились.

 11. Алінка сказав:

  КонченІ алкоголіки , особливо замовниця , морда знищена , мозги пропиті ,прокурені, згуляна хвойда , аж гидко дивитися. Крутих з себе ставлять з чоловічком, якби мама не ригАла за кордоном то я би подивиЛась на них. Синок вирід. І доця пустУля. Стрільцю- самосуд.

 12. Прокіп сказав:

  Сьогодні воно стрілило в собаку , а завтра стрілить в дитину, бо не сподобалась. Стріль собі в пусту свою голову дибіл.

 13. Андрій сказав:

  А тих козлів покарали, хто знає??? Чи тільки надія на суд Божий???

 14. Олег сказав:

  Напевно заплатили невеличкий штраф. Тай все. Але закон бумерангу ще ніхто не відміняв…

 15. Ольга сказав:

  А чому ця стаття випливла вчора 4 вересня знову. Може у справі є якісь зрушЕння ? Адже я щось не чуЛа , щоб був хтось покараний.

 16. Халім сказав:

  Треба зробити з тим бидлом так само як зробили в Києві з святогором в лютому 2019.

 17. Алла сказав:

  З ним життя таке зробить і з замовницею також. Вироди. А взагалі їх життя і так уже покарало, бо не знають , що діють.

 18. Андрій сказав:

  Замовниця алкоголічка очей вже в неї не видно як їде в машині , ото вже перший сигнал, що їх покарали, суд Божий страшні ший, ніж земний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top