Головна » Новини Дрогобиччни » Бориславський “догхантер” ледь не застрелив собаку. Зоозахисники звернулися в поліцію (ФОТО)

Бориславський “догхантер” ледь не застрелив собаку. Зоозахисники звернулися в поліцію (ФОТО)

Чоловік, який стріляв у Оскара

Третього квітня у Бориславі чоловік з рушниці стріляв у собаку поблизу адмінбудівлі Бориславського водоканалу. Працівники водоканалу зателефонували до зоозахисниці Наталі Петрицин, яка є керівником громадської організації “Товариство захисту тварин” у Бориславі.

“Я одразу звернулась до волонтерів нашої організації та до ветеринарів. Один з  лікарів, Тарас Білас, погодився допомогти. Собака була в жахливому стані, стікала кров’ю. Ми надали їй першу допомогу, “прокапали”. Лапа та грудна клітка прострелена дробью. Відвезли до лікаря в Дрогобич. Ми витягли шість куль. Та це ще не всі. Деякі залишились в тілі собаки. Витягти їх неможливо. Зробили рентген. На ньому їх видно. В собаки є шийний перелом. Дві з половиною години тривала операція. На даний час собака знаходиться в нас. Вона потребує постійного догляду, який ми їй і надаємо”, розповіла пані Наталя для “Варто”.

Разом з очевидцями інциденту пані Наталя написала заяву в Бориславський відділ поліції.

Найменше, що загрожує чоловіку – це притягнення до адміністративної відповідальності. За законом України №5119-1 від 22 червня 2017 року знущання над тваринами тягнуть за собою штраф від 3400 до 5100 грн з конфіскацією тварини, якщо її життю є загроза. Якщо поліція кваліфікує жорстоке поводження з твариною за статтею 299 Кримінального кодексу, винуватцю в залежності від наслідків (загибель тварини) загрожує обмеження позбавлення волі від шести місяців до 3 років.

Зоозахисниця навідалась до чоловіка, який за словами очевидців, стріляв в собаку. Жінка каже, що він поводився дуже агресивно, а на запитання чому зробив це, відповів, що його попросила  господиня тварини.

Наразі цією справою займається поліція.

Сподіваємося, що Оскар одужає, а винуватець – понесе покарання за всій жорстокий вчинок.

 

***

Олена Юркевич

 

2 коментарів

 1. Галина Кувівчак-Сахно сказав:
  Прохання, зоб ваше видання слідкувало за подіями, які будуть розгортатись. Ця потвора має бути за ґратами (разом з замовниц злочину, якщо така дійсно була). Дуже надіюсь, що у поліції рука не підніметься взяти хабаря. Якщо справа буде висвітлюватись у пресі чи на телебаченні – вони будуть боятись. Люди і не таких наказували. Бідна тварина…
  Низький уклін Людям, які зреагували вчасно і допомагають Оскару, вони не дарма є у цьому світі.
 2. Алекс сказав:
  Дякую Зоозахисникам!
  По фото видео що це недолюдина, а справжнісеньке Бидло, якого треба жорстоко карати, бити кожен день,без будь якої жалость!
  В цивілізованих країнах, за такий злочин передбачене досить суттєве покарання, практично той самий строк, який отримав би за постріл в людину, а саме від 3 до 7років!!!!! І це є правильно!!!! Слів невистачає, якщо б мені таке чмо попалося!

Залишити відповідь