На Дрогобиччині рубають ліс у природоохоронній зоні. Село Майдан

 

 

Фото: Андрій Брезецький

На Дрогобиччині рубають ліс у природоохоронній зоні та роблять це незаконно – про це пишуть журналісти Львівської мануфактури новин
 До такого висновку дійшов Андрій Брезецький, депутат Рибницької сільської ради, куди входить Майдан, після побаченого 27 березня.
«Біля третьої години дня на автобусній зупинці встановлював прапор, який злетів. Помітив машину на івано-франківських номерах, завантажену лісом. Зрозумів, що це незаконна вирубка, бо деревина була без обов’язкових чіпів. Перше, через що обурився: їздять тут усякі, дорогу розбивають. Зазняв на камеру і поїхав по справах. Тут дзвінок від заступника лісничого: «Хто ти такий? Для чого ти знімав? Що тобі треба?». Зрозумів, що оця вирубка відбулася з відома керівників Дрогобицького лісгоспу Східницького лісництва. Кажуть, що наш ліс звозять у село Брошнів на Івано-Франківщині. Там його ріжуть на ДСП-плити для кухонних меблів. Від підприємців лісники отримують готівку», – розповідає LMN Андрій Брезецький.

Депутат звернувся до сільської ради, аби дізнатися, чи місцевих чиновників повідомляли про вирубку.

«Таке рішення мали прийняти на сесії сільської ради. Його не було, – додає Андрій Брезецький. – Чесно кажучи, у нас 99 відсотків вирубок проходять незаконно. У Майдані ліс розділений на дві частини. Одна належить «Галсільлісу», друга відноситься до Сколівських Бескидів. В останніх взагалі вирубки заборонені. Але й це нікого не зупиняє. Того ж дня бачив, як й звідти ліс вантажили на фуру. Наступного ранку знову біля Сколівських Бескидів машина стояла».

Ми теж зателефонували до Андрія Брезецького, чи прибула поліція для фіксації цього факту. Однак, поліцію пан Андрій не викликав.

Якщо ви стали свідком такої події і на вашу думку хтось незаконно ріже ліс, обов’язково телефонуйте в поліцію.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top