Автомобіль наїхав на пішохода///Дрогобич (ВІДЕО)

Одна з відеокамер зовнішнього спостереження, яка встановлена у Дрогобичі, зафіксувала момент наїзду автомобіля на пішохода.

Подія трапилася 19 березня о 16:30 годині.
З відео стає зрозуміло, що дівчина переходила дорогу по “зебрі”, однак, невідомо чому, водій її не помітив та допустив наїзд.
Поки не відомо чи травмувалася учасниця автопригоди.

Також не відомо чи виїздила на місце події поліція.

Відео:

***
Закликаємо і водіїв, і пішоходів, бути взаємоввічливим та не допускати настання таких прикрих історій, які можуть і дуже часто завершуються летально.

Share this post

31 Replies to “Автомобіль наїхав на пішохода///Дрогобич (ВІДЕО)”

 1. Маша сказав:

  Вони як би не ходили як по подіумі то б не була збита ,я сама шофер стараюся переходити зебру швидко щоб не затримувати рух машини ,і я б заборонила переходити одному учаснику по пішохідній ,я б запровадила в правилах що 2 і більше …

  1. Марія сказав:

   Просто нема слів😤 тупе ти створіння Маша

  2. Ксю сказав:

   Ну ви і п… данули, Маша. Підтримую коментатора вище стосовно Вашої тупості. Це ж треба на деяких зебрах кілька годин стояти та чекати свою пару, щоб разом за ручку по пішоході перейти. Як до такого додумалися?

  3. Olha сказав:

   Маша, Ви 100% ШОФЕР, бо справжній водій такого б не написав.

   1. Маша сказав:

    Я б завела в закон при прилюдному переході так як біля ромашки є світлофор а то худоба ходила чи треба чи не треба ,міг машиною простояти пів дня поки всі худоби пройдуть,а зараз я тішуся що світлофор є ура. Що до наїзду так шофер виноватий я саме не писала про ту ситуацію що шофкр правий,була ситуаціє де на самій пішохідці зустрілося два козли і розмовляли здоровкалися де я стояла сигналила щоб у бік відійшли а вони руками махають ,що до подіума так і таке було де у навушниках молодь не уважна ,тому щоб так не ставалося водієві краще і швидше помітьть двох чоловіків чим одного тому і така ситуація сталася ,саме гірший перехід там не видимий,там близько паркуються ,погана невидимість ,так що щоб переконатися в тому що було все гаразд краще вже зачекати і не летіти над перед машини ана навпаки водієві .

  4. Andrew сказав:

   Що ти мелеш.

  5. Olja сказав:

   На відео видно що пішохід досить швидко переходила.

  6. Ігор сказав:

   Так в ПДР і є,що пішоходам треба збиратися групою,але хто за це буде карати,якщо у нас вони ходять як і де хочуть і їх поліція не чіпає,бо навіщо їм той гемор(((

  7. S7 сказав:

   ЩО ти мелеш водій мав зупинитись бо людина пройшла половину шляху на пішоході

  8. Міша сказав:

   Ну я нічого проти не маю, але наприклад в Польщі заборонено швидко переходити пішохід, а якщо перебіжиш то взагалі можеш штраф зловити. Йдеться про те, що коли людина йде вільним типом, її легше зауважити водію і зареагувати, ніж коли все навпаки

 2. Люда сказав:

  Такі шофери як Маша і збивають людей

  1. Шофер сказав:

   Такі пішоходи як барани, і роблять аварійні ситуації. Підніми хоть голову, глянь на дорогу, а не вали що по тротуарі що по дорозі без зупинки навіть. Не за всіх, але за більшість певне точно.

  2. Маша сказав:

   Така як Маша, ще Вам до неї потрібно дорости , принаймі Я права не купляла ,їздити вмію правила знаю. ЗНАКИ ДЛЯ Дрогобича Випросила вам тупіцам ,а то і їздили за куплені права як олені і тут на пантах ,Дорости спочатку до Маші .Я в загальному опис , а не саме про це відео ,саме там на пішохідній переходять девочки сіськи сраки грай які пизди хлопам показують як вони ходять ,Ще раз повторюю в таких місцях де рух потрібно іти згуртовано я думаю це кращий варіант і випадків таких би не було б ,або світлофор там ,попитаю що для Вас можу зробити само умних тупіц .

 3. Яра сказав:

  Паркування автомобілів ближче ніж за 10метрів до переходу є забороненим. Отже винуватців тут двоє. Даний факт паркування суттєво впливає на цю ситуацію. Нажаль

  1. Назар сказав:

   до чого тут автомобіль препаркований з лівої сторони, якщо пішохід рухався з правої сторони???

 4. Вася сказав:

  Яра, з одної сторони ви праві, але винуватець тут лише один-це водій, так як, пішохід переходив дорогу зі сторони театру і видимість для водія була прекрасна, неуважність, але за це треба відповідати!)

 5. Павло сказав:

  Всім доброго дня!Пішохода шкода,але чого ви всі на Машу накинулись?В ПДР є чітко написано,коли пішохід має право переходити вулицю,навіть по переходу!Впевнений,що всі вище коментуючі навіть не відкривали і не читали розділ для пішоходів!Через це і стільки аварійних ситуацій!

  1. Віталій сказав:

   100% згідний

 6. Коментар сказав:

  В ПДР написано: “пішохід перед виконанням переходу повинен переконатися у відсутності транспортних засобів!” Це раз. А по-друге, я тоже прихильник такої думки щоб хотя би мін 2 людей переходили дорогу, а то ходять як вівці чи барани – тупо голову вниз і валит один чоловік, як танком! Ні дивлячись ні тормознувши хоть на пару секунд. Через півхвилини наступний такий іде через дорогу.

 7. Назар сказав:

  У даній ситуації обидвоє винні

 8. Руслана сказав:

  Даремно ви всі на Машу наіхали.
  Пішоходи нагліють. Якщо нема світлофорів( не все і на них вони звертають увагу) то перебігають дорогу кожноі секунди що мішають рухові.
  Був би світлофор то переходили б групами,коли для них дозволено.
  Так ж влада економить на світлофорах, а пішоходи не уважні а винуваті водіі.
  За кордоном на кожнім перекресті світлофори стоять.
  Самі бачите що дівчина летіла через дорогу,вона за себе саму не боялась?
  А водієві тяжко зреагувати в лічені секунди.

 9. Тарас сказав:

  Вас шоферів всіх що таке мелять в Польщу в Варшаву.навчитись поважати пішохода.(стаж за кермом 23 р.)

 10. Іван сказав:

  На пішохідному завжди правий пішохід але нашим водіям на це начхати нажаль

 11. Іван сказав:

  А ця Маша взагалі адекватна людина???

 12. Анонім сказав:

  Права купив їздити не купив

 13. Орест сказав:

  Має бути світлофор

 14. Галина сказав:

  А що ж ти Маша світлофора не випросила біля театру як така крута,а хіба знаки по Дрогобичу.На зебрі завжди правий пішоход.Отакі Шофера як ти ,що спішать на другий світ і створюють аварії на дорозі.100% згідна з Тарасом у Варшаву і там навчитеся і швидкі пропускати і пішоходів.

 15. Анонім сказав:

  Маша і ті хто її підтримують передивіться ще раз відео !!! Пішохід переходить дорогу по правилам!!! Пішохід практично перейшов дорогу а не щойно вийшов на проїжджу частину !!! Маша де ти права получила на Марсі???

 16. Міша сказав:

  Маша ну ти і дура ти права насосала

 17. Петро сказав:

  Мені цікаво інше. Де ми дживемо? таке враження, що в Дрогобичі не навчають державної мови. Жоден з коментарів і зрозуміти, ні дочитати до кінця неможливо: враження, що автори взагалі до школи не ходили.

 18. бус сказав:

  Пішоходам забороняється:

  a)

  Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

  б)

  раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

  в)

  допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

  г)

  переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

  ґ)

  затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

  д)

  рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top