Дрогобич перейменують у Іванофранкович?! Думка експерта (ВІДЕО)


Ви вже, мабуть, чули, що два сквери між вулицями Лесі Українки та Тараса Шевченка поблизу філологічного та історичного факультетів ДДПУ імені Івана Франка отримали назви — «Сквери Івана Франка».
****
Ми запитали у нашого експерта, що він думає про таке рішення.


***
Варто додати, що назви цим скверам вже були обрані на публічних консультаціях і обрали їх дрогобичани: сквер біля філфаку мав називатися “Студентський”, а сквер біля історичного факультету – “Франкопарк”.

Але, ні міська рада, ні депутати, не прислухалися до думки дрогобичан.

#Варто

Share this post

2 Replies to “Дрогобич перейменують у Іванофранкович?! Думка експерта (ВІДЕО)”

  1. Ярослав Федорович сказав:

    Франкоборці, отим пасквілем, хочуть переконати нас, що у нашій хаті – нас забагато. “… а братія мовчить собі, витріщивши очі…”, це вже Шевченко, про нас сущих. (До речі, це ОДИН парк, розділений дорогою, який має верхню і нижню тераси).

  2. Бібліотекар сказав:

    Ось він класичний приклад махрового патрійота. Ті хто пропонували і ті хто голосували, абсолютні телепні. Про верхні і нижні тераси розкажете діткам. Насправді є таке: на два сквери Студентський та Франкосквер подали проект і фактично виграли на кожен пів мільйона гривень, тобто разом мільйон. Але наші тлумаки, з двох скверів зробили один, і тепер пів мільйона відповідно, нам не світить, бо вам подібні доводять що то один сквер. А ви тут про франкоборство і тераси заливаєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top