У Підбужі чоловіки намагалися викрасти 12-річну дівчинку///Соцмережі

У Дрогобицькому районі чоловіки намагалися викрасти 12-річну дівчинку

20 лютого у селищі Підбуж, що на Дрогобиччині ледь не викрали дитину. Про це повідомила сестра потерпілої на своїй сторінці у Фейсбуці.

Жінка стверджує, що її сестра поверталась зі школи додому. Біля дівчинки зупинився зелений Opel, у якому було троє чоловіків. Вони запропонували підвезти дитину, проте вона відмовилась.

У той час проїжджали односельці, які забрали школярку і відвезли додому.

Свідомим батькам  необхідно провести з дітьми роз’яснювальні застережні бесіди про безпечну поведінку з чужими людьми, а всіх, хто стане очевидцем ситуацій, які можуть свідчити про вчинення злочину, або ж спроби будь-якої неадекватної поведінки з дітьми — негайно повідомляти поліцію.

Повідомлення про викрадення чи спроби викрадення людей дуже часто зявляються в соцмережах, але лише невелика частина підтверджується.

Також читайте:

Фейки про спроби викрадення дітей на Західній Україні. Не поширюйте неперевірену інформацію!!!

 

Share this post

13 Replies to “У Підбужі чоловіки намагалися викрасти 12-річну дівчинку///Соцмережі”

  1. артем сказав:

    Поліції краще казати що невелика частина підтверджується. Вони звалюють що дитина щось придумала собі. І тим закривають справу. Я мав теж з подібною ситуацією до діла. Моєму 11 сину так само пропонували конфети і сісти в машину. Дитина втікла. Я позвонив на 112. І закінчилося тим що ніхто нічого не бачив а дитина сама придумала. їм так краще казати бо не треба нікого шукати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top