Тимошенко та її “масовка”. Про приїзд Тимошенко в Дрогобич (ВІДЕО)

На зустріч з Юлією Тимошенко у Дрогобич позвозили сотні людей.

Треба ж було забезпечити глядача. Лише у центральній частині міста ми нарахували близько сорока автобусів, які привезли прихильників БЮТу з Сокальщини, Живачева, Стрия, Трускавця, Хирова, Львова, Миколаєва та інших міст Львівщини.

Для гастролерів Дрогобич виявився незнайомим містом, тому переважно ходили колонами.

Ми теж були на цьому зібранні. Назнімали трохи відео, поговорили з людьми.

#Варто

Share this post

20 Replies to “Тимошенко та її “масовка”. Про приїзд Тимошенко в Дрогобич (ВІДЕО)”

 1. Оксана сказав:

  У 2010 році перед виборами коли Юля була у Дрогобичі на площі Ринок не було і де яблуку впасти, і були Дрогобичани і мешканці ближніх міст та сіл. А вчора, коли б не привезли автобусами людей з області, не знаю чи було б 100 чоловік. Соромно організаторам і команді Юлі, що так незграбно проводить передвиборчу агітацію. Дивилась передачу ‘Право на владу де Тимошенко, Гриценко, Садовий,Бондар і Шевченко підписали меморандум про чесні вибори. Виборча компанія 2019 року і справді ‘чесна’ ?

 2. михайло матолич сказав:

  ватники

 3. Галина сказав:

  От як в робочий час бюджетники слухають президента-кандидата

  http://bug.org.ua/news/na-zustrich-iz-poroshenkom-liudey-zvozyly-avtobusamy-282378/

 4. Денис сказав:

  осталось только вздрачнуть во время селфи в экстазе

 5. Андрій сказав:

  То просто клоуни приїхали,як їх питають що,ви скажете про програму Юлії Тимошенко, а
  дівчина відповідає важко сказати то це просто стадо баранів.

 6. IVAN сказав:

  JAKOHO MULOHO LJYDU Z OBLASTI JIDUT V DROHOBUC? TAM SO LJYDEJ NE MAJE? HANBA , SOROM JYLI I LJYDJAM. LJYDU SHAMENITSJA!!!

 7. Ольга старух сказав:

  Ну слава Богу, а то я вже думала,що за неї справді народ проголосує, а за неї проголосують тільки оті 300-500 баранів, до вона їх за собою возить.

 8. Ігор сказав:

  О як порохоботи хвилюються, чують що смаленим запахло, ви хіба подивіться як вони людей рахують на мітінгах Тимошенко, ні на Ляшка ні на Гриценка, тільки Тимошенко їх цікавить, здогадуєтеся чому?

 9. Ігор сказав:

  Факти взяті з Вікіпедії.
  Юлія Володимирівна Тимошенко (нар. 27 листопада 1960, Дніпропетровськ) — український політик, 10-й та 13-й Прем’єр-міністр України (2005, 2007–2010); Віце-прем’єр-міністр України з питань паливно-енергетичного комплексу (1999–2001); одна з лідерів «Помаранчевої революції» 2004; лідер партії «Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“» та блоку Юлії Тимошенко. Перша жінка — Прем’єр-міністр в історії незалежної України. Кандидат економічних наук. За версією журналу «Форбс» була визнана третьою за впливовістю жінкою світу у 2005 році. З 5 серпня 2011 до 22 лютого 2014 була політв’язнем режиму Віктора Януковича. Реабілітована Верховним Судом України і Європейським судом з прав людини за відсутністю події злочину.
  Факти приведені нижче взяті з відкритих джерел, а саме з української вікіпедії.
  Перше прем’єрство Юлії Володимирівни почалося 4 лютого 2005 р. Верховна Рада призначила Ю.Тимошенко на пост прем’єр-міністра України (за — 373, проти — 0), а закінчилося 8 вересня того ж 2005 р. — тобто на посаді була всього 7 місяців.
  В Кабміні Тимошенко не було жодного міністра від БЮТ, крім самої Тимошенко; також Ющенко не призначив жодного голову обласної державної адміністрації від БЮТ.
  Головне, що зроблено за цей короткий термін:
  1. Збільшення доходів бюджету майже на 70% (за підсумками 2005 загальна сума доходів Державного бюджету зросла на 49,6%, а доходи загального фонду Держбюджету — на 62,4%).
  2. Підвищення зарплат, пенсій (більш ніж на 73%), стипендій (понад 36%). Збільшення грошового забезпечення низці категорій військовослужбовців на 200%.
  3. В 2005 р. уряд в 12 разів підвищив розмір „одноразової допомоги при народженні дитини“: до 1.1.2004 – 320 грн; Після 1.1.2004 — 684 грн; 1.4.2005 — 8497, 6 грн ($1635); 1.1.2008 — 12240 грн ($2424 на першу дитину), 25000 грн ($4950 на другу), 50000 грн ($9900 на третю).
  4. Кампанія „Контрабанда — стоп“, та виведення з тіні „олігархічного бізнесу“. У цей час Громадська рада при Державній митній службi України (згодом переформатована у Громадську колегію) була сформована здебільшого з представників малого та середнього бізнесу. Прибутки митниці збільшилися на 73%,надходження податку на додану вартість зросли удвічі.
  5. Заяви про необхідність масової реприватизації підприємств. У результаті вдалося повернути державі контроль лише над найбільшим металургійнім комбінатом „Криворіжсталь“ (який перепродали в жовтні 2005 в шість разів дорожче, тобто дорожче на 4 млрд доларів; а за увесь період приватизації 1991–2004 надходження від приватизації в Україні“ склали 8.5 млрд доларів.
  Підсумовуючи результати роботи всього за 7 місяців: Новоспечені матері з військовослужбовцями у захваті, надходження в бюджет колосальні. Боротьба по поверненню і реприватизації держпідприємств, котрі були викуплені за копійки, налякала олігархат, які «ополчилися» на Юлію Тимошенко.
  Журнал Forbs називає Тимошенко “третьою за впливовістю жінкою світу”, а „Економічний форум у Криниці Гурській“ видає нагороду

 10. Іван сказав:

  Юля це злодій номер один в Україні,а всі ці люди це продажні тварі.З такими як вони Україну не построїш

 11. Галина сказав:

  Браво журналісти! Якісь характерно однакові обличчя йулиного електорату. Треба ж було понашкрібувати таких однотипних по цілій області.. Бідні люди… адекватно мислити, то не всім дано…причин багато… і пострадянська рабська зомбопсихологія не останній фактор. Але думаю, що такого ” бомонду” значно менше на Львівщині, ніж думаючих і щось роблячих людей, які не ведуться за синьо-жовті шалики…

 12. Нідія сказав:

  Як це вже стадо надоєло аєм що позабирали гроші тай єздять як ті дибіли продали Украєну А обіцяють кожних виборів що зарплати піднеуть на томість піднесли ціни на все крім того що обіцяли.А народ вже нікому не віри бо там нема за кого голосувати це все одна шайка…😈😈😈😤😤😤

 13. Вікторія сказав:

  Цікаво, а чому це усе стадо у Київ не привезли, грошей не вистачило?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top