У Львові зірвали слухання щодо сміттєпереробного заводу

Сьогодні, 25 січня, у приміщенні Личаківської райадміністрації мали проходити громадські слухання щодо спорудження сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій, 13. Втім мешканці Знесіння, Кривчиць та громадські активісти зірвали слухання після того, як вони тільки розпочались. Про це повідомляє видання Львівський портал.

На громадські слухання щодо сміттєпереробного заводу  зібрались близько двох сотень людей. Захід розпочався зі слова представника Мінекології, втім договорити йому так і не дали. Львів’яни розгорнули плакати і заявили, що категорично проти будівництва сміттєвого заводу у межах міста.

«Будувати сміттєпереробний завод треба на території області, а не в районі, де і так є кілька десятків шкідливих підприємств», – вигукували мешканці Знесіння і Кривчиць.

Вони наголосили, що не дозволять ще нищити їхнє здоров‘я і зроблять «все можливе, щоб не допустити будівництва».

Учасники слухань обступили за столом посадовців та вигукували «Ганьба!», «Банду геть!», а потім провели власне імпровізоване голосування проти сміттєвого заводу.

 

Львів’яни емоційно висловлювались проти сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13, скаржились, що місцеві мешканці потерпають від онкозахворювань, легеневих хвороб, а також запевнили, що готові до будь-яких радикальних методів.

Наприкінці слухань львів’яни написали колективне звернення до Міністра екології Остапа Семерака щодо недопущення будівництва сміттєвого заводу на вул. Пластовій, 13 і навіть заколядували.

Нагадуємо вам, що у Дрогобичі триває процес підготовки до будівництва сміттєпереробного заводу. Попередньо відомо, що його планують збудувати на вулиці Гайдамацькій, в межах міста.

Цікаво чи реакція дрогобичан, мешканців районів міста, які межуватимуть з цим заводом, буде така ж, як і у львів’ян.

Доводиться обирати: або сусідство з заводом, або брудні та неприбрані вулиці.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top