Головна » Варто допомогти » Ангелінці Лунич з Підбужа необхідна трансплантація кісткового мозку (лейкоз)! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!!!

Ангелінці Лунич з Підбужа необхідна трансплантація кісткового мозку (лейкоз)! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!!!

 

Ангелінка Лунич з смт. Підбуж Дрогобицького р-ну

У молодої сімї з смт Підбуж (Дрогобицький р-н) трапилася біда з якої їм не справитись без Вашої допомоги!
В їхньої 4-х місячної донечки виявили рак крові, терміново потрібна трансплантація кісткового мозку.
Клініка в Італії погоджується брати їх на лікування і дають високі шанси на одужання.
Ось лише питання в ціні… 125 тис. євро є непосильною для молодої сім‘ї.
Тому, хто скільки може,… це дуже важливо, бо є шанс врятувати цю дитину.

Якщо у Вас є можливість допомогти молодій сім’ї з Підбужа, то кошти просимо надсилати на карту Приватбанку:

5168 7554 2530 1930
(Марич Марія Григорівна – бабуся Ангелінки)

 5168 7573 8617 0007 

(Мама дівчинки Наталія Лунич)

Контактний телефон: 068772916

 

 

 

Один коментар

 1. Ігор сказав:
  ЧОМУ ХВОРІЮТЬ МАЛІ ДІТИ?

  Коли хворіє доросла людина то це не викликає здивування, а от коли мала дитина починає хворіти, і на її лікування потрібні тисячі доларів, це вже по за межами здорового глузду. Людина хворіє тоді коли порушує сім смертельних гріхів. Якщо людина не вміє любити і прощати правильно, то в ній, накопичується внутрішня агресія у вигляді невдоволення собою, або коханими та рідними. Оця агресія руйнує імунітет, та енергетику людини. Лікарі ба чуть наслідок, саме захворювання, а причина всіх важких захворювань в душі людини. Тіло це проявлена частина душі. Формування душі маленької дитини починається з моменту закохання майбутніх батьків , і не закінчується коли дитина народжується. Душа людини значиміша за тіло в десять разів. Але більшість українців, забули про Бога, і не турбуються за чистоту душі. Що є Бог?, де Його шукати? Які найголовніші заповіді? На ці питання люди не мають чіткої відповіді.
  Коли батьки разом зі своєю любов’ю наповнюють душу своєї дитини і своєю агресивністю, то дитина не витримує і починає хворіти. В душах дітей все збільшується на порядок, все хороше і все нехороше.
  Агресивність людини визначає її світогляд, її система пріоритетів. У більшості людей світогляд викривлений до межі можливого. Коли спитати людину, що для неї на першому місці, то більшість скаже майбутнє, щаслива доля, діти… А є заповідь – не сотвори собі кумира, вона означає що не варто людське ставити вище Бога. Правильна система пріоритетів коли на першому місці стоїть Бог. Правильна система пріоритетів, коли на першому місці Бог, а на другому Україна, а потім все особисте. Коли на першому місці людське, то його людині руйнують зверху, через коханих і рідних. Коли в жінки на першому місці коханий, сім’я, відносини, то Бог зробить так що чоловік стане трохи пити, трохи гуляти, коли жінка це не прийме, то випробовування продовжиться. Більшість не прощаю ні, себе ні своїх близьких. Відповідно накопичується величезний потенціал невдоволення. Ненависть, гнів, важкі образи з часом проходять, а от невдоволення залишається. Воно не помітне, просто рівень щастя стає меншим, не таким яскравим , як у дитинстві.
  Для того щоб діти не хворіли, батьки повинні бути гармонійними. Але, розвиток цивілізації, привів до того, що людство перетворилося на величезну ракову клітину. Тому все більше дітей будуть хворіти онко-захворюваннями. Причина захворювання раком малих дітей в душі батьків, коли батьки через покаяння глибинне, очищають свої душі і душу малої дитини, то захворювання проходить само. Просто батьки в яких діти хворіють на онкологічні захворювання, так само згодом будуть хворіти.

Залишити відповідь