Головна » Варто знати » Новий ЦНАП у Дрогобичі. Як він буде виглядати?! (ФОТО)

Новий ЦНАП у Дрогобичі. Як він буде виглядати?! (ФОТО)

Вже понад місяць на вулиці Бориславській у Дрогобичі будують новий ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг).

Це будівництво реалізується завдяки перемозі  проекту Інститут міста Дрогобича у конкурсі від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і фінансується з державного фонду регіонального розвитку.

Назва проекту: “Покращення надання публічних послуг для мешканців Дрогобицького регіону шляхом створення центру «Документ-Сервіс Дрогобич» з реалізацією проекту “Будівництво центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич»”.

Вартість робіт складає 25 млн. грн. Виконавцем є ТОВ «Бізнес-Вектор ДК».

Згідно з угодою, фірма побудує саме приміщення ЦНАПу на вул. Бориславській, встановить сантехніку, облаштує електро-, тепло-, водопостачання та каналізацію. А також пожежну і охоронну сигналізації та автоматичне аерозольне пожежогасіння. Окрім цього, компанія поставить в приміщенні меблі, дві мікрохвильові пічки, два холодильники та пелинальний стіл. Довкола ЦНАПу «Бізнес-Вектор ДК» облаштує проїзди та озеленить територію.Будівництво мають завершити до грудня 2019 року або до повного закінчення робіт. Детальніше тут:

Власник будівельної компанії «Нова оселя» побудує в Дрогобичі ЦНАП за 25 млн грн /// Наші_гроші

На сайті Міністерства регіонального розвитку ми віднайшли візуалізацію нового ЦНАПу.

“В приміщенні будівлі буде передбачене окреме приміщення для громадського Хабу – ефективному майданчику для комунікації та коворкінгу для мешканців та гостей міста, оскільки станом на сьогоднішній день в м,Дрогобичі немає відповідно облаштованого місця для комунікації, проведення воркшопів, семінарів, лекцій щодо вирішення різного роду проблем та питань.  Створення ХАБу забезпечить мешканцям та гостям міста за допомогою проведення різного роду заходів (хакатони, воркшопи, тренінги, навчання мешканців користуватись сервісами Drohobych Smart City)”, – йдеться в анотації проекту на сайті Міністерства.
Як вам вигляд нового ЦНАПУ?

Пишіть свої думки в кометарях до цієї публікації.

 

 

2 коментарів

  1. Петро сказав:
    А що замало того, який міститься в мерії? Чи так багато зайвих грошей у міській скарбниці? А холодильники на фіґа? Мікрохвильовка? Це все марнотратство, кучмовство.
  2. Анонімний сказав:
    Кучма старається,ніхто невклав в місто стільки як він,удачі мер

Залишити відповідь