Головна » Новини Галичини » “Різдвяні канікули для дітей зі Сходу” Візьміть дітей зі Сходу до себе на Коляду!

“Різдвяні канікули для дітей зі Сходу” Візьміть дітей зі Сходу до себе на Коляду!

 

Традиційно, на Різдвяні свята у Дрогобичі будуть гостуювати діти зі Сходу України.

“Різдвяні канікули для дітей зі Сходу” – щорічна святкова акція, яку проводить «Карітас» Самбірсько- Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

Цього року у місті гостюватимуть 15 осіб з Волновахи (Донецька область) та15 з міста Кам’янського (Дніпропетровська область).

“В сьогоднішніх драматичних умовах ведення війни з російським агресором є надзвичайно важливим подати руку підтримки не лише нашим мужнім воїнам, але й тим людям, які Божою волею народилися на Сході нашої країни, і у яких через певні обставини ніколи не було справжніх різдвяних свят, української церкви і української мови”, – розповідає керівниця Центру підтримки сім’ї, який діє при БФ “Карітас” Уляна Яжик.

Учасники програми 2017 року

Різдвяні свята це саме нагода подарувати диво не лише своїм рідним і близьким, але й тим, кому його рідні це диво подарувати не в змозі з різних причин- бо не вміють, не вірять, не мають коштів. Сьогодні у нас є можливість поділитися різдвяними традиціями, тому запрошуємо Дрогобичан підтримати акцію та взяти одну чи дві дитини на кілька днів у свою сім’ю, щоб наші гості відчули традиції святкування в галицьких родинах на повну.


У “Карітасі“ розповіли, що будуть раді підтримці та допомозі від благодійників, а це можуть бути і харчі, і кошти.

Контактні особи:

Катерина 0671104069, Наталя 0978979563.

Якщо у Вас є бажання долучитися до акції та подарувати незабутні свята дітям зі Сходу України, познайомити їх з традиціями галицького Різдва, телефонуйте.
Залишити відповідь